Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt osztálytárs apjának a...

Volt osztálytárs apjának a temetésére illik elmenni?

Figyelt kérdés

Ezzel a bizonyos osztálytársammal nem volt felhőtlen a viszonyom, ő ki nem állhatott engem, megjegyzem, nem adtam túl sok okot rá.

A temetés holnap lesz, némileg bonyolult eljutni a temetés helyszínére (másik, távolabbi településen lesz), bár azért ügyes szervezéssel megoldható.



2011. okt. 28. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagytok /voltatok túl jó viszonyba ezért nem illik ott lenned.

Ha szoros barátságban lennétek akkor illene, de így nem.

2011. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy ez szokás lenne, így nem illem kérdése. Nem sok közöd volt az apjához... és mivel nem a barátod az illető, így támogatni sem tudnád, tehát felesleges lenne a jelenléted.
2011. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én nem mennék még akkor se ha semleges lenne a viszonyom valakivel.

Ahhoz vagy nagyon jóban kell lennem az illetővel, vagy magával a halottal még életében, hogy elmenjek egy temetésre.

2011. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell elmenned, sőt, nem is illik.

Az osztálytársaddal nem jó a kapcsolatod, a papát meg nem is ismerted, ha jól gondolom.

2011. okt. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Meggondoltam, tényleg semmi keresnivalóm nincs a temetésen.


Köszi mindenkinek!

2011. okt. 29. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!