Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele lehet halni a szerelembe?...

Bele lehet halni a szerelembe? Megszakadhat valakinek a szíve azért, mert elvesztette élete szerelmét?

Figyelt kérdés
én biztos belehalnék, ha elveszíteném őt, ti hogy érzitek?
2011. jan. 15. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha megöli magát,akkor igen.
2011. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Egy évfolyamtársamnak az édesanyja belehalt a hírbe, hogy meghalt a férje. (megszakadt a szíve szó szerint)

Velem nem tudom mi lenne, de biztos nem élném túl ép ésszel.

21/L (több éves kapcsolatban)

2011. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha bele lehetne halni, jobban járnék... :-( Sajnos csak szenvedni lehet tőle, jó sokat.
2011. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Igen. De, ha csak nem lesz valaki öngyilkos, testileg nem.

Lelkileg minden szerelembe belehalunk, amikor vége.

2011. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem szabad tulsagosan ragaszkodni ehhez az erzeshez, tehat az emberhez sem, s igy tulelheto.
2011. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%

Ez a szerelem:


[link]

2011. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

velem váratlanul, minden bevezetés nélkül, egyik napról a másikra szakított a párom, előtte semmi jel nem volt, minden jó volt...akk sztem sokkot kaptam, csak néztem magam elé sokáig, utána kábultam elaludtam...aztán másnap elájultam a suliban, az orvos kiderítette, h súlyos szívritmuszavarom van...és a mai napig az van, pedig 2 éve volt

talán nem hal bele az ember, de szívbeteg lehet tőle.

20/L

2011. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

én elvesztettem de túléltem..

de még csak most jön a neheze..:(

2011. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, s elhiszem, h. nem könnyű elviselni azon szeretett ember hiányát, aki már teljesen az életünk részévé vált...nagyon nehéz lehet, és sajnálom s bocsi mindenkitől, ha kérdésemmel gyógyulófélben lévő sebeket tépek fel.
2011. jan. 15. 22:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem hinnem, hogy felteptel sebeket, hiszen olyanok iratak Neked, Akik mar megtapasztaltak ezt, es tuljutottak ezen, s talan mar tanultak is az esetbol.

Ezert En ugy erzem, hogy nem szabad tulsagosan ragaszkodnunk, s mindig kell tudnunk azt, hogy semmi sem allando, minden VALTOZO es erre felkeszulni, s igy nem fogunk akkorat csalodni.

2011. jan. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!