Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakadhat a barátságunk?

Megszakadhat a barátságunk?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, de mostanában egyre kevesebbet találkozunk/beszélünk.

Mióta van egy kapcsolata, 11 hónapja (egy másik lánnyal), és mióta gyereke van (5 hónapja) azóta alig beszélünk. Ha keres, nem tudunk már miről beszélgetni. :(

Én a gyerekekhez nem értek, ha a fiáról kérdezek, 5 mondatban elintézi. Ha más témában kérdezek, vagy megkérdezi hogy miért is érdekel engem (azaz semmi közöm hozzá), vagy 2 szóval elintézi.

Ha én mesélek, egy szóval reagál (értem, ok, aha, persze, igen, mindenképpen).

A gyerek témáról nem tudunk beszélni, pasikról sem, sőt szinte semmiről. Talán az időjárás az, amiről tudunk beszélni, de hát ez meg olyan ciki. Hiányzik a társasága, mindig is felnéztem rá, mintha a nővérem lenne (3 évvel idősebb nálam).

Nem szeretném ha megszakadna a barátságunk, de nem is akarok a nyakára járni, míg pici a gyereke.


2010. júl. 2. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, az az érzésem, hogy ezt a barátságot le kell zárnod magadban. Ez gyakran előfordul: a közös érdeklődési körnek, találkozási pontoknak vége, a gyerek lefoglalja az anyát teljes egészében. Nem könnyű, évekig fogod gyászolni.
2010. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Évekig, ugyan már, majd jön valaki és elfelejteti veled.
2010. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyen barátnőt ritkán talál az ember. Hiába szerettünk volna sokszor találkozni,a gyerek beteg, fáradt, nyűgös stb. Voltam már látogatóba náluk, de nem járhatok heti 3-4 alkalommal oda.
2010. júl. 2. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!