Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele lehet halni a szerelembe?...

Bele lehet halni a szerelembe? Megszakadhat valakinek a szíve azért, mert elvesztette élete szerelmét?

Figyelt kérdés
én biztos belehalnék, ha elveszíteném őt, ti hogy érzitek?
2011. jan. 15. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szerintem inkább öregkorban, akik több évtizedet leélnek egymással, és az egyikük meghal, akkor nagyon gyakran minden betegség nélkül meghal a házastársa is, pár napon-héten belül.


vannak, akiknek eltérő a személyiségük és "kibírják", főleg ha van más, ami élteti őket, pl nagy család, gyerekek, unokák.

2011. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én most vagyok ilyen időszakban, sajnos úgy néz ki, hogy a barátommal különválnak az útjaink (bizonyos okokból kifolyólag), szeretjük egymást de így kell lennie.

Amióta ez kiderült, tisztára meghülyültem, csakis az vezérel, hogy minél több időt tölthessek vele amíg még lehet, nem érdekel senki és semmi más, ülök, bámulok magam elé, és várom, hogy feljöjjön msnre hagy hogy találkozzunk... Teljesen meghatározza az életemet, és tudom, hogy ez nem normális, mégse teszek ez ellen semmit, mert úgyis nemsokára vége ennek az időszaknak, addig foggal-körömmel csakazértis ragaszkodom hozzá, mert képtelen vagyok elengedni, pedig tudom, hogy muszáj lesz, de ez az állapot még mindig jobb, mint nélküle...

Hogy utána mi lesz, azt nem tudom...


23L

2011. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ritkán, de előfordul, hogy szó szerint megszakad, felreped v.kinek a szíve, annyira szomorú.
2011. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!