Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék közvetlenebb...

Hogyan lehetnék közvetlenebb az emberekkel?

Figyelt kérdés

Sokszor van úgy,hogy egy ismert közösségben is csak néhány szó jön ki a számon,pedig nincs egy ismeretlen sem.

Ha pedig már van egy ismeretlen akkor nagyobb katasztrófa van.


Hogy tudnék az emberekkel közvetlenebb,bátrabb lenni,hogy bármikor beszélgetésbe tudjak kezdeni velük.

A másik,hogy ne érezzem azt,hogy én vagyok a legcikibb eben a társaságban..


Vagy,hogy egy szórakozóhelyen,vagy az iskolában ne higgyem azt,hogy mindenki engem néz,és nem pozitív értelemben,hanem szánalommal,vagy mert vicces vagyok?


18F


2011. jan. 16. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

szia, ugyanígy vagyok, valahogy félek beszélni, meg mikor kérdeznek egy egész társaságot és egyszerre kell felelni, akkor sem megy nekem. Egyetemen annyi bajom volt már belőle.

18/L

2011. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
A gátlásaidtól kell megszabadulnod fordulj szakemberhez vagy iratkozz be egy menedzser képző tanfolyamra ott még azt is megtanulod hogy egy fadarabbal is tudj komunikálni. Ha egyik sem müködik próbáj otthon a tükör előtt többféle szituációt eljátszani és rögtön tudod korrigálni a bénaságodat Fel a fejjel menni fog az.
2011. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Mosoly, mosoly, mosoly. Korábban nekem is nagyon nehezen ment, ismeretlen társaságban még mindig kissé feszélyezett vagyok, csak akkor beszélek, ha tényleg van mondanivalóm, de idővel feloldódok. Engem pont az egyetem edzett meg, miikor idekerültem, senkit nem ismertem. Érdekes, hogy valami miatt szinte bevonzottam az embereket (nem azért, mert valami hú de jó csaj lennék, mert minden vagyok, csak az nem). Talán, mert mindenki felé egy mosoly volt az első gesztusom?
2011. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
én is szeretnék
2011. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy félek attól hogy na most ha ezt mondom,vagy azt,cikinek fog tartani stb.


Annyi viccet egy 10 ember nem tud mint én,és az a gond,hogy nagyon ritkán merem elsütni(olyan mindenki nevet),mert még ehhez is gyáva vagyok.


Ezt a hibámat azzal kompenzálom hogy kötekszem a lányokkal is.Nem erősen,hanem csak úgy "huncut" módon.Viszont örökké ezt sem csinálhatom.



Sokan mondják,hogy suli előtt igyak meg egy hármast.Ettől nem rúgok be,nem lesz semmi bajom,de talán felold.Kezdeti lépésnek szerintetek ez milyen?

2011. jan. 16. 21:59
 6/11 anonim ***** válasza:
első vok, egyetemen én is mindig mosolyogtam, lett egy csomó ismerősöm, az összes csoporttársam megkedvelt, de velük csak ha kettesben voltam akkor beszéltem, társaságban sose. Eleinte a szótlanságom miatt azt hitték külföldi vagyok mert mindig mosolyogtam :) de mondjuk félig igazuk volt, mert nem az anyanyelvemen tanultam, bár azon a nyelven is anyanyelvi szinten beszélek, szóval a mosoly mellett kéne beszélni is
2011. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
első/uccsó vok, ne igyál!!!!!! tudsz vicceket? az jóóóóóó :D mondj egyet! léccike!
2011. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Két kisfiú beszélget. A 6 évs így szól a 4 éves öccséhez:

-Te,szerintem itt az ideje,hogy elkezdjünk káromkodni. Most lemegyünk a konyhába anyuhoz és mondunk valami jó zaftosat.Például én kitalálok valamit, ami "büdös franccal" kezdődik,te meg mondasz valamit,amibe lesz egy "ba'meg".

A kicsi beleegyezik és elindulnak lefelé a lépcsőn. Anyuka éppen reggelit készít.A 6 éves lép be először és így szól:

- A bödös francba,én müzlit kérek.

Az anya jól eltángálja a bátyt és a lépcsőn felfelé menet még a fenekére húz egy párat,majd rázárja a szobaajtót. Anyuka lejön a lépcsőn és megkérdi a 4 évest:

- Na és te kisfiam, mit kérsz reggelire?

- Hát, ba'meg, műzlit biztos nem.


Hogy mondják angolul:

"Ma este a megbeszéltek ellenére sajnos nem jön vacsorára az anyósom"?

"YYYESSSS!!!"


Remélem tetszik:)

Nem akartam morbidot írni:)

2011. jan. 16. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:
kösziiiiiiiiiiiii :) irtó jók :) haláli, ezeket nyugodtan mondhatod barikörben, imádni fognak érte, szuper :)
2011. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Néhány gíakorlat:

Állj a tükör elé, vegyél fel egy laza pózt. Kérdezd meg magadtól: akarsz hallani egy jó viccet? Feleld azt hogy igen, és mondj el magadnak egy jó viccet. Ha nem sikerül elég jól, ismételd meg. Ismételd más viccekkel újra, meg újra.

Találj ki gondolatban jeleneteket, amelekben megszólítasz valakit. Pl: "- Hé! Te vagy az, Juli? - Nem, én Józsi vagyok. - Ó, bocs, már azt sem tudom, fiú vagyok-e vagy lány. Bírod a Laár András humorát?" "Jaj, jaj, jaja, hoho, hu, hu,olyan jó viccet mondtak a hasam is fáj tőle, elmondhatom?" Vagy véletlenül valami érdekes kis mütyürkét ejtsél ki a kezedből, szóljon elég nagyot, és guruljon. Aztán majd valaki segít megkeresni. Megköszönöd, és már rád figyel mindenki, és beszélhetsz. Találj ki ehhez hasonlókat, vigyél bele újabb ötleteket, gyakorold . Eleinte tükörben magaddal. Aztán szülőkkel, vagy aki akad. Később rutinosan menni fog.

Javaslom a rágógumit. Nagyon lazává teszi az embert. Ezt is próbáld ki. ahogy rágod, teljesen laza magatartást veszel fel. Próba szerencse!

2011. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!