Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megbízni a...

Miért nem tudok megbízni a férfiakban? Miért nem tudnak a férfiak őszinték lenni? Vagy csak én futok össze mindíg hazug emberekkel?

Figyelt kérdés
Igaz eddig mindíg kiderült, hogy volt okom a bizalmatlanságra! De nem akarok én ellenőrizgetni senkit! Csak nem kapok sosem őszinte választ a kérdéseimre! Megértő vagyok! Mégis mindíg úgy ézem, csak kihasználtak! :S
2011. aug. 14. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány és pluszba ezért olyan férfiakat vonzasz magadhoz akik ezt megérzik és ki is használják!

Ne mindig másban keresd a hibát hanem magadban is nézzél körben hogy mi az a pont ami gyengéd és miért válsz sebezhetővé?Esetleg naiv vagy?Hamar belemész a kapcsolatban esetleg hamar bizalmat szavazól?Ezeken érdemes elgondolkodni..

2011. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én néhányszor ugyanígy voltam a nőkkel. Két férget is kifogtam, akik megcsaltak. Utánuk úgy éreztem, hogy többé nem tudok megbízni a nőkben. Szerencsére aztán jöttek gerincesek is, akik visszaadták a hitemet. Remélem, te is megtalálod azt, aki a szemedben visszaadja a férfiak becsületét.
2011. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ott a válasz!!Megértő vagy ki is mondtad!Nem kell mindenben egyet érteni!!Kicsit legyél határozottabb,bár egyszer csak betoppan az életedben egy olyan férfi aki ezt becsüli!

Egy ilyen nőt én tudnék értékelni...:)


29/F

2011. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
sztem 100%-osan senkiben nem is szabad megbízni.
2011. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg önbizalomhiányom van! :S Simán igazat adtam a férfinak, akit szerettem, és én érzem magam hibásnak amiért megtudtam, hogy másfelé is nézelődött! Nem vagyok beteges, féltékeny típus, hagyok levegőt, és bízom benne, ha szeret egy férfi, nem teszi ezt velem! Eddig nem nagyon értékeltek..., mindíg csak utána gondolkodtak, hogy vissza akarnak kapni, amikor már eljátszottál a bizalmamat.., így már nem megyek! :(
2011. aug. 14. 12:16
 6/10 A kérdező kommentje:

26/nő vagyok

11.53, ha gondolod írhatsz privit, és beszélgethetünk...

2011. aug. 14. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem szabad magad túlzottan alárendelni, érezze a hapsi, h nem egy gyenge, irányítható nő vagy, hanem a magad lábán is megállsz.

ha tisztel, akkor nem fog megcsalni.


én eddig mindig megéreztem, ha egy pasi nem korrekt, és időben leléptem. nem hagytam, h kihasználjon, átverjen.

2011. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most mondjam azt, hogy megértelek?

28 hetes terhes vagyok, dolgozom gőzerővel, hogy mindenünk meglegyen, párom hazajön a munkából, lefekszik aludni (éjszakázik, így nappal alszik), csörög a telefonja, nem ébred fel rá. Kap egy sms-t, megnézem, ha fontos, akkor felébresztem. Erre egy olyan üzenet, hogy "Biztos szereti-e a teltebb nőket?".


Most erre mit mondjak?

2011. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:04

OFF!


.és Te erre h reagáltál?? érdekelne nagyon.nem nyitsz kérdést?

2011. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
most hogy mondod, kiírok egy kérdést, csak úgy viccből
2011. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!