Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kikerülni a...

Hogyan tudnám kikerülni a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy a bátyám (20) megtudta,hogy van egy kialakulóban lévő kapcsolatom... Szüleim előtt ezzel piszkál,de ők szerencsére nem reagálnak rá. Tegnap mondta,hogy majd akar velem négy szemközt beszélni. Mire számítsak? Előre is köszönöm!

15L


2011. jan. 17. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A bátyádnak mi köze hozzá? Már nem úgy értem, persze van hozzá, de majd ha úgy gondolod, elmondod. Nem értem, miért kell ebbe beleavatkozni, főleg, ha még csak kialakulóban van....
2011. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy van saját életed, s egyelőre nem szeretnél olyan dolgokról beszélni, amelyek még sem nem biztosak, sem nem publikusak. (Mert kialakulóban van, ahogy írtad is.)

Mondd meg neki, hogy amint lesz számára mesélni valód, el fogod neki mondani. (Ne legyél vele agresszív, inkább kedves és éreztesd vele, hogy közlékeny vagy, mihelyst eléggé megbízol benne.)

2011. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kikerülni, nem vagy bűnöző.
2011. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

NEm kikerülni kell, légy határozott vele, mert most van lehetőséged VÉGLEG leállitani.

Szépen elmondod neki, hogy 1. semmi köze a magánügyeidhez.

2. Nem a szülőd, szóval szépen csönd van neki, amig te se szólsz bele az ő csajos dolgaiba.

3. Majd ha kérdezel tőle, na, majd pont akkor fog érdekelni a véleménye, addig bátran megtarthatja magának.

4. Láthatóan a szüleidnek is pont ez a véleménye, hizsen DIREKT nem reagálnak a baromságaira.

5. Ezeken gondolkozzon el, aztán szevasz.


Sarkon fordulsz, a beszélgetésnek vége.

2011. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nem találkoztam azóta vele(mert féltesóm,és ő az anyjával él) ,szóval még előttünk áll a "nagy beszélgetés" (: Megfogadom a tanácsotokat,és elmondom neki szépen,ginoman ,hogyez nem az ődolga,és ha lehet hagyjon ezzel békén. :)
2011. jan. 24. 16:06
 6/19 anonim válasza:
sztem mondd meg neki , h semi köze nincs hozzá, és ahogy mondták mások is, van magánéleted!
2011. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 yuda ***** válasza:
76%
20 éves nagytesót nem kell azért leoltani-feltehetőleg testvéri szeretetból,óvásból,tapasztalatokat akar megosztani-figyelmeztetni veszélyekre -mindenképpen meg kellene hallgatni szerintem-mielőtt előre megbélyegzed-megbélyegzik a beírók.
2011. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen szemétségből piszkál ezzel.

Lehet, hogy kedvességből, poénból, mert azt gondolja, téged majd felvidít, ha emlegeti, hisz az ilyesmi felvidítja az embert. Majd elpirulsz, meg vigyorogsz, és az milyen aranyos lesz meg vicces. Beszélni meg azért akar veled, mert egyszerűe kíváncsi, és majd megkérdezi, hogy naaa mizu a csávóval!

De ha meg feszültebb, b*szogatós hangnemben csinálja ezt, akkor meg lehet hogy meglepte ez az egész, mert eddig gyereklánynak tekintett, nem jutott az eszébe, hogy egy 15 éves lány már érdeklődik a fiúk iránt, mert már tini. Szóval most be van ijedve, hogy valami majd érzéketlen tahó kúrógép jól meghág, aztán összetöri a szíved, mert te meg kis naiv vagy. Ha ezt észleled nála, akkor biztosítsd róla, hogy nincs mitől félnie, ez egy normális, kulturált, kedves korodbeli fiú, akivel majd eljársz moziba, ilyenek. A szexre még nem érzed magad érettnek, úgyhogy az nem lesz/felelősséggel állsz hozzá, mert fel vagy már világosítva, hogy hogy lesz a kisbaba, és mi kell tenni, hogy ne legyen. (Amelyik igaz rád.) Persze megértem, hogy mindezt nem akarod közölni a húszéves bátyáddal. Úgyhogy nem mszáj ilyen részletekbe menően, és hozzáteheted, hogy nem rá tartozik, mindenesetre jó lenne megnyugtatni, ha láthatóan az aggodalom miatt pörög ezen.

Ha meg csak szivat, mert tudj, hogy idegesít.. akkor csak szard le, aztán megunja.

Amúgy meg gondolj inkább a bátyád helyett a srácra, attól jobb kedved lesz:) Sok sikert!

2011. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Igor26 ***** válasza:
Miért akarsz egy beszélgetést kikerülni? Azt sem tudod, hogy mit akar mondani. Ha én 15 éves lány lennék, örülnék neki, ha a bátyám foglalkozna velem. Ez nagyon is hiányzik ma a családokból, hogy odafigyeljenek az emberek egymásra. Javaslom, hogy tegyél különbséget két dolog között. Az egyik a beszélgetés, a másik a beleszólás. A beszélgetés nagyon hasznos lehet, hallasz egy véleményt és majd te eldöntöd, hogy alkalmazod, vagy sem. A beleszólás ott kezdődik, ha rád akarja valaki kényszeríteni a saját véleményét. Nem baj az, ha párkapcsolatod kezd lenni, meg ilyenek, de tudod ilyenkor kell beszélgetni bizonyos dolgokról, nem akkor, amikor már a huszadik csalódáson vagy túl. A fiatalok annyira okosnak és felvilágosultnak KÉPZELIK magukat, hogy nem hallgatnak meg senkit. Aztán jön a banánhéj és néznek boci szemekkel...Szerintem jobban jársz, ha a beszélgetéseket SOHA nem akarod elkerülni. Kommunikáció nélkül semmi nem működik.
2011. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Na, megvolt a beszélgetés?
2011. jan. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!