Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nincs egy forintom...

Mit tegyek? Nincs egy forintom se, hogy ajándékot vegyek, így viszont anyám meg fog sértődni. Ötletek?

Figyelt kérdés
Anyámnak szombaton lesz a születésnapja. Mindig meg szoktam kérdezni, hogy mit szeretne,persze mindig az a válasz, hogy ő két puszinak is örül,ne költsem rá a pénzem. Természetesen ezt ő sem gondolja komolyan, és pár perc múlva elkezd célozgatni, hogy örülne egy alapozónak,parfümnek stb...Ezzel nem is lenne gond, viszont ő csak Lancome termékeket használ,ami ugye nem két fillér. Jelenleg nem állok jól anyagilag, most minden forint számít, minden ki van számolva, s épp hogy kihúzom belőle fizetésig. Nem fogok tudni neki ajándékot venni,főleg nem Lancome terméket. 2 éve már volt ilyen,akkor vérig volt sértődve, hogy mi az, hogy csak doboz bonbont kap és egy szál virágot, én nem is szeretem őt stb...Elég nagy veszekedés volt ebből. Nyilván, ha lenne rá keret,akkor most is megvenném neki,ahogy az előtt. Most viszont tényleg nincs. Kézzel készített ajándéknak nem örül. Nem tudom mit tehetnék? Most ezért kölcsön kérni nem akarok senkitől...
2011. jan. 19. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Vegyél neki ruhát. Azt ki lehet hozni kevesebb pénzből és nagyon lehet neki örülni. :)

Én is apámnak párszor inget adtam. Mindig inget hord, tehát mindig jól jön egy újabb. Mást nem tudnék neki venni, mert mindent megvesz magának, ráadásul ő sem gagyi dolgokat szeret, hanem a drágábbakat. Elektronikai cikkek, stb. Apia meg már túl kommersz ajándék, pláne rokonnak.

Szóval ruha. :)

2011. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Mondd azt, hogy megrendelted, csak sajnos meg nem erkezett meg. Es addigra kitalalsz valamit
2011. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Igazán nem tudok okosat javasolni, csak annyit szeretnßek megjegyezni, hogy a születésnapja mindig ilyenkor van, ha ezt tudod, akkor miért nem tettél valamennyi pénzt félre neki, föként ha tudod, hogy igényesebb ajándékot vár el.
2011. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy igényes ajándékot VÁR EL? Hát könyörgöm, egy anyának nehogy már az legyen a vágya, hogy a gyereke a semmiből a maga kárára vegyen neki ajándékot...
2011. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd azt,hogy még nem jött meg,vagy nem volt a sehol,de mondjuk 1 hét múlva érkezik:D
2011. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Pedig nincs mas valasztasod, mert ahogy irod vita volt a bonbonbol.. En inkabb kolcsonkernek, fizeteseloleget kernek, de Anyu szulinapjara ott lenne az ajandek.

Bar tudom,hogy nem az a fontos milyen draga ajandekot veszel,de igy meg azt fogja erezni,hogy te nem gondoltal ra elore.

2011. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nézz körül, a www. creativiky.hu-n, hátha mégis találsz olyat, ami megfelel:
2011. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy tényleg nincs pénzed, és nem akartad kiszúrni a szemét egy bonbonnal, és majd később, ha lesz rá pénzed, odaadod neki. Addig meg két puszit kap. Egyébként személyes véleményem, hogy mi az, hogy elvárja, hogy vegyél neki valamit? Meg először azt mondja, hogy áhh, semmit, aztán meg alapozót kér, stb... Még ha a férjétől, akkor azt mondom, jól van. De a gyerekétől?! Én nem az ajándékban mutatom ki a szeretetet, de nem is abban várom...
2011. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Volt félretéve pénzem, de közbejöttek bizonyos dolgok,amik miatt váratlan kiadásaim voltak,s így szinte az összes pénzem ráment. Van még 10 rugóm,ebből kell gazdálkodjak 3.-ig.
2011. jan. 19. 11:44
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. jan. 19. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!