Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már megvettem az összes...

Már megvettem az összes karácsonyi ajándékot. Gáz?

Figyelt kérdés

Tudom még csak október van, de itt angliába már szeptember 1 óta nyomatják a karácsonyt. Így 1,5 hónap alatt megvettem mindent. Az ajándékokat decemberben viszem majd csak haza.

Gáz ennyire korán bevásárolni?


2011. okt. 24. 17:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
10%
nagyon az :D :D
2011. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát olyan szempontból nem szerencsés, hogy addig még esetleg észreveszed, hogy van már olyan dolga a megajándékozni vágyottnak, amilyet ajándékként vettél.


Vagy esetleg jön majd még egy jobb ötlet addig.


Ezt leszámítva jól tetted, hogy megkímélted magad az utolsó percre hagyás okozta stressztől.

2011. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
ha nem romlandó akkor nem
2011. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mint egy nappal karácsony előtt ajándékok után rohangálni. Én is volt, hogy egy hónappal előbb megvettem pár ajándékot. Meg hónap vége felé a fizum is igencsak magcsappan, igy jobb, hogy nem akkor kell bevásárolni is.
2011. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Legalább normális advented lesz, nem olyan, mint itt a sok lükének, hogy akkor rohannak a plázákban, aztán nem értik, miért nincs karácsonyi hangulatuk. Neked lesz időd mézeskalácsot díszíteni :)
2011. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!


majd nem ruhákat vettem mindenkinek. valószínűleg otthon ezekkel nem fognak összefutni , szóval kics az esélye, hogy mástól is ilyet kapnak.

mamámnak vettem egyedül a konyhájába pár apróságot, amiket már régóta szeretett volna. abban bízok , hogy más nem veszi meg neki.

2011. okt. 24. 17:10
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Én is lassan azon vagyok, nálunk (Svájc) október közepén kezdték nyomatni a dolgokat. Én is inkább most veszem, mint decemerbe a nagy rohanásba.

Hétvégén nálunk már tiszta karácsonyi hangulat volt. Sütit sütött a kicsi a Mikulásnak, anyuka meg karácsonyi dalokat énekelt (au pair vagyok)

És milyen ajándékokat vettél ha nem titok? :)

2011. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogyis! Nem kell majd kapkodnod majd. Én is tesómnak a szülinapjára már három hónappal korábban megvettem az ajándékot egyik évben, mert pont olyan helyen jártam, ahol olyat láttam, ami tetszik neki. Sokkal rosszabb, a "Jajmitadjakneki" két nappal karácsony előtt.
2011. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Fuuuuu,jo neked,egy nagy gonddal kevesebb...
2011. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Valahol irigyellek egy kicsit, én még azt se tudom kinek mit vegyek, készítsek. Te meg már mindenkinek megvetted... jó neked.
2011. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!