Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet egy ilyen emberrel...

Mit lehet egy ilyen emberrel kezdeni? Már nem birunk együtt élni vele.

Figyelt kérdés
Főiskolás vagyok igy nem sok időt töltök már a szüleimnél de most vizsgaidőszakban többet. Van két tesóm és a nagyobbik báttyám elviselhetetlen konkrétan tönkreteszi a családot. Már kb 170 kiló körül van és olyan szinten eszik, hogy ma hiába vásároltam be egésznap nem jutott egy falat kaja mert felfalja és már türhetetlennek találom hogy szédelük az éhségtől de nincs mit ennem. Ma meg evett 6kg narancsot 2kg kenyeret 1.5kg piritott májat rántothúst két csomag virsilt 10 adag kávét és 10 tojást mire haza értem. Pedig már nem is egy házba lakunk mert ő a szomszédban van ráadásul e mellé elsziv napi 40 szál cigit szivnagyobbodása van két hete elvesztette a munkáját de így nem is nagyon lesz neki. Ha nem kap kaját örjöng stb rendőrség nem csinál semmit mert ide van bejelentkezve orvoshoz nem csinál semmit mert magától nem megy el innen kijelentkeztetni nem lehet. Mit csináljunk?
2011. jan. 19. 20:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a bátyád? Ilyen feltételek mellett tényleg nem lesz hosszú élete. Mindenképpen mentálisan kell rá hatni, mert ezen egy szimpla fogyókúra nem segít, orvos kell hozzá, életmód váltás, és a család megértő támogatása. Kívánom hogy sikerüljön!
2011. jan. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!