Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok egy ilyen...

Együtt maradnátok egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Aki sosincs otthon (dolgozik) de ha otthon van csak tv-zik és alszik. Nem is vesz tudomást rólatok csak kb. havonta 1x. fél órára. Aki ha megígéri a telefonba hogy itthon lesz 5-re de amikor 8 órakor rátelefonálok közbe jött valami és azt mondja: Miért kellett volna hívnia, hogy mégse jön haza akkor. Aki vesz neked valamit és utána azt mondja bocsi de meglepit igértem a fiamnak (előző házasságából), úgyhogy ezt buktad (ilyen stílusban). Akitől a nyolc hónap alatt egyszer kértem, hogy jöjjön haza 4-re a 10 hónapos kisfiúnkhoz, mert fogorvoshoz kell mennem. Megígéri, de mikorra már itthon kéne lennie telefonál, hogy nem tud hazajönni, mert ennél fontosabb dolga is van. Ha vennék valamit a lakásba akkor vagy hevesen tiltakozik, vagy ha megvettem kidobja mert szerinte "gáz".
2010. jan. 31. 19:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2010. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Soha.
2010. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Csak ha mazohista lennék.Ez az ember nem szeret téged.Azt hiszem csak saját magát szereti és ez idővel csak rossabb lesz.
2010. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
És mikk az erényei?
2010. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
91%
Szia! Hát ne haragudj, biztos nem ezt akartad hallani, de én már léptem volna. Tudom nem könnyű kis gyerekkel, de így sem lehet élni. Szerintem mikor őt választottad, nem ezt akartad. Amúgy lehet elég ha csak közlöd, hogy mész a kicsivel. Talán észbekap. Én anno 6 hónapos fiammal akartam lépni, mert már egy éve úgy éltünk a nagy "ő"-vel mint két testvér...Nehéz volt meghozni a döntést. Érdekes volt, de egyik nap összeszedtem magam és mondtam neki, hogy nem erre vágytam. Én családot akarok, nem egy bratyót, akire mosnom, főznöm kell és még egy jót beszélni sem lehet vele, mert felszívja magát. Előbb nem hitte, de aztán mikor hallotta, hogy telefonon szervezem az életem, hova költözhetnék akkor sírt este úgy hogy áthallatszott...aztán jöttek az ígéretek, utsó lehetőség aztán végülis maradtam (tunk). Ennek már sok éve.
2010. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelmű, hogy nem! Teljes mértékben csak magamat, és a gyereket nézném. Ennél még az is jobb, ha egyedül vagyok a gyerkőccel, és nem teszem magam tönkre idegileg egy ilyen ember miatt.

Ha családot akart, foglalkozzon is veletek!

De szerintem minimális az esély, hogy változtat magán.

Sajnos

2010. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked ilyen a párod akkor készülj fel a válásra hogy akkor már ne fájjon nagymértékbe ez a férfi se téged se a babátokat nem becsülni meg
2010. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Nem is értem, hogy vállalhattál gyereket egy ilyen embernek.
2010. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
dehogy maradnék egy ilyen állattal, aki levegőnek néz, és nem is létezem számára(se a baba)
2010. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez kérdés, akkor nem vagy épeszű. Ha meg összevesztetek és most egy csomó csúnya dolgot összehordasz, hogy egyetértsen veled egy csomó mindenki, és jobban érezd magad, de úgy is minden megy majd tovább úgy ahogy eddig, akkor meg tök mindegy.
2010. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!