Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kiborít. Mit tegyek?

Anyám kiborít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma nem sikerült a forgalmi vizsgám. Ő azt hiszi,hogy azért, mert terepmintás nadrágban és Marilyn Mansonos pulcsiban voltam. Ezért olyan ruhát akar kiválogatni nekem, amit nem szeretek. Le is akarja vágni a hajam. Tulajdonképpen nem is a sikertelen vizsga miatt, hanem a külsőm miatt cseszett le. :S


21/f


2011. jan. 20. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

:D Legközelebbi forgalmira vegyél egy "rendes" nadrágot, inget, és úgy bukj meg. Belátja, hogy az ész a fontos, nem a haj.


A forgalmin a legtöbben megbuknak egyszer-kétszer, mivel ezzel is lehúzhatják a delikvenst, és utólag verheti az asztalt, mit hogy csinált.

Ezt neki is elmondhatod.


Kössetek kompromisszumot: ruhacsere, de a haj marad.

Anyád ilyen konzervatív, mert az anyák ilyenek.

:)

Örülj neki, hogy nem azért cseszett le, mert hül.ye vagy.

Neki egyértelmű, hogy nem a tudásoddal van gond, ez azért pozitív, nem?

2011. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
35%
Költözz el tesó!!:)
2011. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
21 évesen már hadd legyél abban, amiben akarsz!!! igaz, én sem csípem M.M- et, de ha az én fiam lennél, ebben a korban már nem szólnék bele. Anyám velem is ezt szokta csinálni, ebben nem mész sehová, stb... mikor különköltöztünk a Férjemmel, és "egyedül" öltöztem, első alkalommal elbőgtem magam a tükör előtt boldogságomban, és felvettem, amit akartam. Szabadság, Te gyönyörűűűűű :D
2011. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ez nekem hétköznapi ruha. Inkább örültem volna annak, hogy azért csesz le, mert hülye vagyok.
2011. jan. 20. 18:50
 5/15 A kérdező kommentje:
Mellesleg neki a rögeszméje az, hogy vizsgabiztosok az öltözet alapján döntik el, hogy átmentem-e a vizsgán.
2011. jan. 20. 18:54
 6/15 anonim ***** válasza:

Nemtom,nekem meg azt mondják szüleim h azt vegyek fel amit akarok,csak ne olyan felnyálazott hyülegyerek legyek mint a diszkólovag seg.gfejek,és engem meg az összes többi diszkópatkány bas.z le h mien rocker vagyok meg minden,pedig ez az én dolgom!

szal járt csak olyan cuccokba amiben akarsz,és csak azért is ilyen cuccokba menj át a vizsgán!

Melletted vagyok!

2011. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A jó megjelenésben van valami és ez nem éppen jó :D

Teljesítsd anyukád kérését, szövetnadrág ing. Ez egy vizsga, legyél elegáns.

2011. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nehogy öltönybe küldjön el, ne hagyd. viszont inkább egy fekete farmer, sötét egyszínű pulóver kombinációval próbálkozz. a cipőd legyen tiszta, a hajadat pedig mosd meg és fogd össze. ne magadat változtasd meg, de légy ápolt és igényes...
2011. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell nagyon kiöltözni forgalmira, de nem is "hétköznapi" ruhában kell megjelenni. Egy kicsit vedd elegánsabbra a dolgot a következő vizsgán, utána meg úgyis azt veszed fel hétköznap amit te szeretnél. Sajnos (vagy nem) a legtöbb emberben a külső alapján már kialakul egy első benyomás, és egy vizsgán ez rengeteget számít, mert ha ez a benyomás pozitív, sokkal elnézőbbek lesznek veled.Ez nem azt jelenti, hogy az előző vizsgán a ruhád miatt húztak meg, biztos elkövettél hibát is a vezetés közben. De egy vizsgán add meg magadnak azt az "előnyt", hogy semlegesen, vagy pozitívan ítélnek meg téged. Vizsga után úgyis mindenkinek az az első dolga, hogy leveszi a "szép ruhát". Más vizsgaalkalmakkor is kénytelen az ember kicsit máshogy öltöznie akár szereti azt a ruhát akár nem.
2011. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Forgalmin nagyon ritka hogy nem húznak meg valakit. Ezzel szedik be a potyapénzt. :D
2011. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!