Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Kiborít az anyám, és amúgy sem vagyok most jól.

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom, már kb. 5 napja nem beszéltünk. Ma kicsit összezördültünk egy közös ismerősön keresztül, ő hisztis tyúknak, én zsémbes majomnak hívtam. Anyám szerint ez azt jelenti, hogy békülni akar, folyamatosan jön a buta szövegekkel:'békülni akar', 'nemszeret, hagyd'. ELEGEM VAN ABBÓL HOGY BELESZÓL. MIT TEGYEK?
2011. jan. 2. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
korod?
2011. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18vagyok, a fiú is annyi. Most az h le hisztis tyúkozott, az miért jelentené, hogy békülni akar? Ezt a logikát..
2011. jan. 2. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Édesanyád helyett inkább azon gondolkozz el, hogy hogy beszéltek egymással te meg a pasid. Anyukád mindig az anyukád marad, de így 18 évesen nem gondolhatod komolyan, hogy emiatt a pasi miatt, aki nem hinném, hogy ilyen mentalitással sokáig melletted marad még ha kibékültök is, megéri anyádra is orrolni.
2011. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de mi a francért avatod be anyádat?
2011. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
beleolvasott a beszélgetésbe...sokszor csinálja ezt.:\
2011. jan. 2. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
ne mentsd el a beszélgetéseket...ha meg odamegy hozzád gépezés közben, küldd el, és zárd be a beszélgetés ablakát.
2011. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké...Amúgy szerintetek jelenheti tényleg azt, hogy békülni akar? Már hogy azt mondta, hogy 1 hisztis tyúk vagyok.:D
2011. jan. 2. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:

ha most ennek nevez, akkor 2 év múlva édesanyád küldi majd jobb égh.-ra? Azért sztem ez meredek következtetéslevonás!

Gondolkodj!

2011. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lol, én a "hisztis tyúkból" mindent kiolvasnék csak a békülési szándékot nem.. :D mehet a levesbe...
2011. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!