Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezhet ilyen?...

Szerintetek létezhet ilyen? Szerelmi kérdés.

Figyelt kérdés
A fiú szerelmes lesz a lányba, és hosszú ideig együtt maradnak. De a fiú szakít a lánnyal, mert az féltékeny, és zárkózott. A fiú szerelmes lesz egy másik lányba. Az előző barátnője megváltozik, kívül-belül új ember lesz, és megpróbálja visszahódítani a fiút. Lehetséges, hogy a fiú újra beleszeressen a lányba? Mit kell tennie a lánynak, hogy bekövetkezzen ez?
2011. jan. 21. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Te most melyik vagy?A fiú,vagy a lány?
2011. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek abban, hogy valaki tényleg annyira meg tud változni. És szerintem, ha az egyszer elmúlt, már nem fog újraéledni a szerelem. Szerintem a lány itt már veszített.
2011. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha van esély rá, hogy a fiú még szereti, csak fél vele lenni, nehogy megint elkövessék a hibákat?
2011. jan. 21. 10:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a fiú jár is azzal a másik lánnyal, akibe szerelmes lett, akkor már ott bukta a dolog, hogy az exbarátnő vissza akarja hódítani. Aki szerelmes, azt nem érdekli más, akár exbarátnő, akár nem.
2011. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt már egy kiábránduláson túl vagytok.Ez a vonat elment,de majd jön egy másik.
2011. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ilyen nincs. valaki hazudik magának és a másiknak.


1) nem változhat meg (hacsak nem valami nagyon nagy sokk (pl. halálközeli élmény) hatására) teljesen egy ember

2) ritka, hogy ki-be szeressenek egymásba az emberek. vagy a srác még mindig szereti, akkor viszont az új nőnek hazudik, vagy valószínűleg nem szereti már a régi lányt, akkor viszont nem is fogja jó eséllyel :(

2011. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem járnak az új lánnyal.

Az exbarátnő beszélt a fiú legjobb barátjával, aki mondott a lánynak olyan dolgokat, amik engednek arra következtetni, hogy még érez valamit a lány iránt. A legjobb barát több részletről hallgat, hogy ne kavarjon be a fiúnak.

2011. jan. 21. 10:31
 8/10 anonim válasza:
Ha az a lány tényleg szereti a fiút,akkor legyen bátor és keresse meg,beszéljen vele . Ezzel tudja bizonyítani,hogy megváltozott !! Majd írd meg,hogy mi történt !!
2011. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha szeret még, akkor van esély. Keresd felm beszélj vele, csak így tudhatod meg. (Bár én sem hiszem, hogy valaki teljesen megváltozzon egyik pillanatról a másikra, úgyhogy előbb-utóbb megint kiütköznének a bajok.) De ha érdekel még a srác, akkor keresd fel.


Ha viszont beleszeretett másba, akkor ezt a csatát elvesztetted.

2011. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Le merem fogadni, hogy te vagy az a lány, akivel másfél év után szakított a barátja. Msn-en trécseltetek ésatöbbi ésatöbbi

Egy ideig eléggé szórakoztattak a kérdéseid, de ez már kezd betegesnek tűnni.

Éld az életedet,és próbálj ezen túllépni. Hagyd az exbarátodat is élni, és ne képzelj ebbe az egészbe olyan dolgokat amik nem léteznek.

Itt senki nem fogja tudni neked megmondani, hogy az exed mit érez.

2011. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!