Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová lett az a kérdés, ahol a...

Hová lett az a kérdés, ahol a kisgyerek a patikában tologatja a székeket, és az anyja nem szól rá?

Figyelt kérdés
Olvastam, de közben dolgom végeztem, és amikor lapoztam, akkor eltűnt a kérdés. Érdekelt volna, miket írtak.
2011. okt. 27. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is ezt a kérdést kerestem, lehet törölték. Én pl. gyerekkórházban dolgozom, rendelőben, itt amik vannak... Most pl. volt 2 gyerek, a saját szavamat nem hallottam, így ordítoztak játék közben.
2011. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem az volt amit belinkeltél.

Én is olvastam, de közben el kellett mennem, most meg nem találom.

Pedig nem volt benne semmi sértő, vagy provokáló. Arra nem is gondolok, hogy valaki magára vette...

A múlt héten voltunk a kórházban (sebészeti osztályon) apukámat látogatni, és a nővérek végül kiküldtek 2 kisgyereket az apjukkal, mert olyan randalírozást csináltak, hogy már a nővérek sem bírták. Még az apuka volt felháborodva. Egyszer nem szólt volna rájuk, pedig a folyosón rohangáltak, kiabáltak, benyitottak a szobákba, beszaladtak a nővérszobába.

2011. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is gyakran csinálják ezt a neveletlenek gyerekek. Vizsgálunk valakit, le van vetkőztetve, erre a kisgyerek simán berohan, nyitva hagyva az ajtót, és a szülő akad ki, mikor kiküldjük a gyereket.
2011. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az volt. Arról szólt, hogy némely anyuka nem szól rá a gyerekére a boltban, patikában postán.
2011. okt. 27. 11:29
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Azt szerintem törölték. Én éppen olvasgattam és meg akartam volna nyomni a zöld kezet, amikor kiírta, hogy hiba. Amikor ráfrissítettem az oldalra, akkor meg a kérdésekhez dobott egyből. Megnéztem az általam megválaszoltaknál, mert én is írtam rá, de már nem volt ott. :(
2011. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket törlik, de az ötvenedik "Mit csináljak, hogy ne kelljen suliba mennem holnap"-okat nem. :\
2011. okt. 27. 14:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont én is a választ írtam és mire elküldtem eltűnt az egész kérdés.Nem tudom én sem,hogy miért.
2011. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés kb. hogy hangzott?
2011. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!