Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elgondolkoztatok már azon,...

Elgondolkoztatok már azon, hogy hogy nézhetnek ki azok az emberek, akik például ebbe a kategóriába írnak? Mert talán ez a legnormálisabb kategória.

Figyelt kérdés
Pocakos,őszülő,vagy tán Adonisz pasik?Szőke cicusok,vagy háziasszonyok?Írnátok magatokról külső jellemzést általánosságban,kort,nemet?
2011. jan. 22. 16:49
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Milyen jó hogy ilyen vegyes a közeg..:)A szingli masszőr srác megmasszíroz minket,a bölcsésszel elmélkedünk,a 72éves kedves úrtól majd bölcsességeket hallunk,a középvezető hölgy meg majd jól helyre rak minket...:D
2011. jan. 22. 17:24
 22/40 anonim ***** válasza:

Barna haj, barna szem, örök mosolygó arc (kivétel most most mérges az idióta egyetem miatt:-S), imádok beszélgetni és segíteni másoknak, kicsit szakmámba vág a téma, pszichológia szakos vagyok...



Amúgy én is gondolkodtam ezen a kérdésen, ideje volt feltenni:)

Üdv:D

2011. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
ja, 2o-L
2011. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Magas vagyok, teltkarcsú, hosszú szőkésbarna általában becsavart szóval csigákban álló hajam van és kékeszürke szemem.

Sosem néztem kiháziasszonynak, de plázacicának sem, mindig elegánsan öltözöm, farmerom nincs is,megrögzött eleganciamániám van, kosztümmimádat :)

Nincs piercingem sem tetoválásom, az életfelfogásom pedig komoly és laza egyszerre.

Imádom a humort, a mindenem, de társ tekintetében csak idősebbekkel érzem jól magam.

22/L

2011. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Ja és erősen karrierista. Abszolút nem vagyok családcentrikus és nem igen bírom a kötöttségeket, ellenben ha nem tanulhatnék és nem terhelhetném magam agyon, akkor depressziós lennék :) 22/L
2011. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

20éves fősulis lány,hosszú szőkésbarna haj,zöld szem,hófehér bőr 163cm,45kg,kislányos kinézet =)

Ez a kedvenc kategóriám,mert itt van a legtöbb normális ember,tipikus megértő,kedves hozzászóló vagyok,nem az aki leteremt másokat,vagy bunkózik,kötekszik.

Legszivesebben párkapcsolati tanácsokat adok. =)

2011. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

160 cm,52 kg vagyok,hosszú,hullámos fekete hajam van,sötétbarna szemem,pici orrom,néha hordok szemüveget,de néha kontaktlencsét.Szinte mindig,mindenen nevetek,örök optimista vagyok,néha már idegesítősen is.Imádok viccelődni!:)

Általában kényelmes,de csinos ruhákat viselek,farmer a kedvencem:)


Amúgy ez a kérdés nekem is eszembe jutott már:D

Ja és szeretem az anyukámat!:))


17/L

2011. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
32/f 178 magas 88kg,hosszú barna hajú nem tudom mások számára milyen megjelenésű,én igazából csak itt olvasgatok és sajnálom,hogy milyen sokan vannak még rajtam kívül akik nyomorult időket élnek meg,és próbálok erőt gyűjteni abból,hogy azért vannak még olyan emberek akik képesek leélni egymással egy egész életet.
2011. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
164 cm/53kg, válligérő barna hajú, kék szemű, szemüveges..21/L..Komoly párkapcsolat..Abszolút gyakorikérdések függő..
2011. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
No és Te ki vagy, kedves Kérdező?
2011. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!