Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elgondolkoztatok már azon,...

Elgondolkoztatok már azon, hogy hogy nézhetnek ki azok az emberek, akik például ebbe a kategóriába írnak? Mert talán ez a legnormálisabb kategória.

Figyelt kérdés
Pocakos,őszülő,vagy tán Adonisz pasik?Szőke cicusok,vagy háziasszonyok?Írnátok magatokról külső jellemzést általánosságban,kort,nemet?
2011. jan. 22. 16:49
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

"164 cm/53kg, válligérő barna hajú, kék szemű, szemüveges..21/L..Komoly párkapcsolat..Abszolút gyakorikérdések függő.."


Pótolom még azzal, mert látom a legtöbben foglalkozást is írtok, hogy mezőgazdasági mérnöknek tanulok..

2011. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
22 éves egyetemista lány vagyok, szörnyen vékony, 167 cm. Ja és bölcsészhallgató ;) Sötétszőke hosszú hajam és szürke szemem van. Szeretek tanulni, rengeteg minden érdekel. Többek közt a pszichológia is, ezért szeretek ide járni, mert nagyon jó esetek vannak errefelé :)
2011. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Ja, azt elfelejtettem, hogy a napra pontosan 72 éves úriembernek nagyon boldog születésnapot kívánok :)

A 22 éves bölcsészhallgató vékony lány

2011. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

22 éves, vékony lány vagyok, nagy barna szemekkel és derékig éro barna hajjal.

Nem vagyok házas, de kapcsolatban élek, gyerekem nincs.

2011. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok,5 éves kislány anyukája .164 cm magas,dús keblű (nem szilikon),hosszú fekete hajú,barna szemű,kreol bőrű /nem roma,-ne értsetek félre,nincs bajom velük/,teltkarcsú.
2011. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
77%

Alacsony, duci,(4 éve nem dohányzó) rövid barna hajú, kedves arcú 53 éves nő, 2 felnőtt gyerekkel, jó férjjel, rendezett családi élettel, középiskolai végzettséggel,itthon végzett vállalkozói munkával, hobbi festészettel:-). Egy gyönyörű vidéken lévő község magas pontján élek.

Ha kimegyek a kertbe, közel és távol hegyeket látok és ez

végtelenül szabaddá tesz:-))

2011. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Sötét barna szem,barna haj,kreol bőr(nem roma),160cm,54kg.Pici pocakom van. 24 éves lány.


Masszőr srác jó volna ha meg masszíroznál!!!!:)

2011. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Kedves, 22 éves bölcsészhallgató vékony lányka

Nagyon szépen köszönöm.

2011. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Én is boldog születésnapot kívánok!(a gazdász lány)
2011. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Kedves gazdászlány

Neked is köszönöm, aranyosak vagytok.

2011. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!