Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Szerelmem börtönviselt...

A Szerelmem börtönviselt megérdemel egy esélyt? Folytatás lennt..

Figyelt kérdés
A Gyermekkori szerelmem akit 22éve ismerek, már együtt is éltünk, nagyon boldog voltam vele.8év után újra egymásra találtunk nagy a szerelem, de sajnos börtön viselt 6évröl szabadult rablás miatt ült és visszaesö, de eddig apróságokért ült, mert sajnos mindig rossz társaságba keveredett, tehát nem gyilkos.40éves és meg akar állapodni családot szeretne. Szerintetek bizhatok benne? Amugy nagyon rendes ember tanult is csak az ital váltotta ki belöle fiatalon a bünözést. Megérdemel egy esélyt?
2011. jan. 23. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
megérdemelni megérdemel, én ennek ellenére nem adnám meg. nem kívánom azt megmagyarázni a leendő gyerekemnek, h apa jó ember, csak börtönben van, mert rossz társaságba keveredett. apa tényleg nem rossz, csak néha sokat iszik és ezért csinálja. kimondtad a kulcsszót. visszaeső.
2011. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs olyan, hogy valaki nem tehet semmiről, csak a rossz társasága miatt mégis lecsukják 6 évre. Miért olyan a társasága? Engem, a szüleimet, miért nem csukták le eddig soha? Persze, rendes, tanult ember, csak hát az ital... És a gyerekeknek megbízható apja lesz ettől? Ital lesz akkor is, ami kiválthatja. Másrészt ez szerintem nem annak a kérdése, hogy mit érdemel meg, hanem hogy Te őt akarod-e. Pár év múlva meg majd kiírod a GyK-ra, hogy megérdemelted-e, hogy megvertek...
2011. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Megérdemli az esélyt!
2011. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
nem.
2011. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Hasonló szituban voltam, úgy gondoltam ,hogy persze hogy megérdemli, már miért is ne?! Hisz csak rossz társaságba keveredett, stbstb.... Aha soha többet nem lennék sittes emberrel, legyen az bármi okból. Aki egyszer oda került, és tudta csinálni(lopás vagy bármi), az ott "él", abból normális nem lesz. Az elején igyekezett, próbált jó fiú lenni, de utána majdnem megvert, drogozott ismét, és mikor kivel csalt. Köszönöm inkább nem kell ilyen.


Jól gondold meg.

Tudom biztos vannak kivételek, de legyél óvatos. 6évért azért sokat kell "tenni".

2011. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Hat...nekem az ocsem is hasonlo eletvitelu,de sosem fog megvaltozni,eleteben nem dolgozott,minden masbol el csak nem munkabol. A bortonben nem megjavulnak az emberek,hanem megjobban kiokosodnak. Es mik a tervei? Dolgozik?

Mert ennyi ev utan nagyon nehez visszarazodni a normalis eletbe.

Szep dolog toled,ha eselyt es bizalmat adsz neki,mert lehet,hogy boldogan fogtok elni.En nem jonnek ossze vele az biztos,mert ugy gondolom,hogy a ver nem valik vizze!

2011. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A világ legnagyobb hazugsága a rossz társaságba keveredés. Amikor a rossz társaságból valaki azt mondja, hogy gyerünk, raboljuk ki Juci nénit, vagy a bankot, akkor bármilyen buta, de épeszű ember elszalad a másik irányba, és nem jön vissza. Bűnöző abból lesz, aki az akar lenni.Soha nem fog megváltozni.
2011. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 yuda ***** válasza:
100%

Furcsa dolog az emberi lélek, csak gondolj magadra vagy akiket jól ismersz,hogy amit csinált az ember, az nem párolog el,nem tűnik a semmibe,hanem nyomot hagy minden tettünk:

Nála: -rablás

-börtön

-alkohol

-rossz társaság

Ezekből már egy is tönkretehet emberi sorsokat.Mi a garanciád,hogy megváltozott volna? Nem értem...

2011. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem lenne kizaro ok, hogy valaki 1-szer rosszat tesz vagy arra tenyleg lehet mondani, hogy rossz tarsasagba keveredett, de kimondtad, hogy iszakos es visszaeso.


Figyelj, ne mondd mar, hogy felnott ember - ha normalis felfogasu - mindig azert kovet el buncselekmenyt, mert rossz tarsasagba keveredett. Nagyon naiv vagy. Amugy meg az ital senkibol semmit nem valt ki, ugyanis az ital nem kereti magat, hogy "tessek engem meginni". Az embernek van sajat akarata es akkor nem iszik, nem bunozik. Ha ilyen befolyasolhato a tarsasaga altal, akkor nem egy olyan ember, akinek gyereket szulne az ember.


Ha nagyon ragaszkodsz hozza, bizonyitson. De evekig, hogy lasd, hogy mar nem esik vissza...bar ha mar egyszer visszaeso volt, akkor kesobb is megteheti. Valoszinuleg ilyen a szemelyisege, a vereben van...40 eves ember meg ritkan valtozik.


En biztos, hogy nem jonnek ossze vele a helyedben. Visszaeso es pias. Ha nem pial es nem bunozik jelenleg, akkor is sokkal nagyobb az esely ra, hogy ezt elkezdi akar egy kisebb problema hatasara is.

2011. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tetris ***** válasza:
89%

Látod mindenki azt javasolja, hogy keress inkább valaki mást. Hiába a nagy szerelem, ez az ember már nem fog megváltozni. Gondold csak el! 6 évig a sitten ült. Ezt biztos nem azért kapta, mert hangosan énekelt a templomban. Garázdaság, rablás, innen már csak egy lépés az emberölés. 40 éves fejjel nem fog megváltozni már. Ráadásul visszaeső. Persze biztos igér fűt-fát, de a bőréből senki nem bújhat ki.

Komolyan gondolod, hogy alapozhatsz egy olyan emberre, aki felett állandóan ott lebeg a Demoklész kardja, hogy mikor kerül megint börtönbe? Milyen családapa lenne belőle? Van egyáltalán valami szakmája? Tanult a börtönben? Vagy csak haramiaélet rejtelmeivel ismerkedett?

Biztos jól kigyúrta magát a sitten, állati jó izmos alakja van, jó vele a sex is biztos. De ennél az élethez több kell. Ha az én lányom lennél, én bizony azt tanácsolnám, hogy hagyd a fenébe ezt az alakot. Ezzel a pasival csak a gond, a baj, a szomorúság lesz.

2011. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!