Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20éves vagyok van egy férfi...

20éves vagyok van egy férfi 36 éves számít a kor? Egy kapcsolatba sok tervünk van esküvő stb. már van 2 gyerekem .

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A kor alapján nem lehet megmondani.

Ha szeretitek egymást, akkor nem számít.

Csak vigyázz, nem csak egy fellángolás? Mióta vagytok együtt?

2011. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen már van két gyereked, most meg egy 36 éves fa$zira pályázol? Te aztán nem tökölsz...


Amúgy meg ha komolyan gondoljátok, akkor a kor nem lényeg.

2011. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy miért kérdezed ezt? Nem vagy biztos magatokban? Nekem volt hasonló korkülönbséggel kapcsolatom, de annyira természetesnek éreztem, hogy eszembe sem jutott másoktól megkérdezni, hogy számít-e a korkülönbség.

De válaszolok: szerintem ameddig nektek nem számít, addig nem számít. Ha kettőtök között okoz valami gondot, akkor számít.

2011. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen hülye voltam szültem 2gyereket és rá jöttem nem szeret a gyerekeim apja sőt csak arra kellek már neki.

Meguntam és elkezdtem msnezni 36éves férfival akit már párom előtt ismertem csak elzavartam mert ö messze lakot Kint Kanadába de újra beszélgetünk és már nem érdekel ha sikerül új életet kezdek mert nem vagyok így boldog .

2011. jan. 24. 16:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak arra kellettél neki? Akkor odafigyelt volna,hogy ne legyél terhes.
2011. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te is írtál már ki kérdést ez ügyben, azt kiveséztük, mit vársz még?
2011. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Belinkelné valaki a kérdést? Én nem láttam.
2011. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít, hanem az, hogy komolyan kelletek-e egymásnak, és elfogadja-e a gyerekeidet is.
2011. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, elfogadja

Csak nem tudom eldönteni mi legyen volt párommal már csak veszekszünk tesómhoz költöznék

És ha sikerülne a másik kapcsolat akkor költöznénk össze ..

2011. jan. 24. 18:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha van két gyereked, akkor felnőtt vagy, és a 36 éves is felnőtt. Összeillettek. Viszont te tényleg legyél felnőtt most már. Legyen igazi család. A gyerekeid nem azt érdemlik, hogy újabb és újabb apukákhoz vidd őket. Meg ha szülsz közös gyereket, akkor a két mostani esetleg, sőt valószínűleg kiszorítva érzi majd magát. Legalábbis duplán kell majd rájuk időt és figyelmet szánnod. Szóval minden rajtad múlik ezután.
2011. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!