Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek, hogy a barátom...

Nagyon félek, hogy a barátom emiatt fog szakítani. Szerintettek van rá esély? Lent.

Figyelt kérdés
Ő szeret bulizni járni, én nem. Neki megmondtam akormegy amikor csak szeretne, hisz jogábban áll, de mindenki azzal ilyezget mivan ha egyszer megunja, hogy sohasem tud elmeni egy jót bulizni a barátnőjével és szakítani fog mert nem fogja magát a kapcsolatban jól érezni. Szerintettek is van erre esély?:S
2011. jan. 24. 23:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
igen. kompromisszumkésznek kell lenned. nem kell minden hétvégén bulizni járni, de azért néha megtehetnéd érte.
2011. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Én se mentem vele soha...vagyis nyáron mentem amikor nyaraltunk,de az ugye nem volt olyan...ő se tudta jól érezni magát ilyenkor és én se mellette.

Én nélküle jártam bulizni..semmi olyan helyzetbe nem keveredtem ilyenkor,mert bulizni mentem és nem fiúzni és nem foglalkoztam senkivel,csak a baráti társasággal :)

Mások nem gondolkodnak úgy ahogy én,ezért nem kell lepontozni!

Ha szeret téged akkor megérti,h te nem szeretsz bulizni és kénytelen beletörődni,ha ezért kidob téged akkor nem szeretet téged igazán!

Nekem ez a véleményem!

21/L

2011. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
de öszintén minek ha nem érzem jól magam? azért h elrontsam az ő kedvét is? Lehet igaza van a körülőttem lévőknek és nem illünk össze...
2011. jan. 24. 23:38
 4/24 A kérdező kommentje:
igen eddig énis így gondoltam ha szeret emiatt nem fog elhagyni hisz őt nem nem tartom vissza semmibe, de ezt rajtam kívül másképp látja mindenki:(
2011. jan. 24. 23:40
 5/24 anonim ***** válasza:
16%
Ha valaki szeret valakit,akkor nem megy el nélküle bulizni. Ha ebben nem tudtok egyetértésre jutni,akkor nem illetek össze. Később a nézetkülönbségek nagyobbak lesznek.
2011. jan. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
én azért nem gondolom, hogy azért mert én nem szeretek neki se kéne. Vannak barátai, haveri köre akikkel ő jól éri magát. Nem hiszem ebből kikéne szakadnia. Viszont ha azért szakít mert én nem vagyok ilyen akkor mondom azt, hogy sztem tényleg nem szeret.
2011. jan. 24. 23:45
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
Én nem jártam el a barátnőmmel, mert nem szeretek bulizni! Ő eljárt nyugodtan a csajokkal, de ugye idővel sokakat megismert, és dobott is egy másikért, habeár nem szereti, és megcsalja velem, de nem velem jár, és nem is fog, "mert nem illünk össze"...
2011. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
hát énis kezdek akkor arra hajlani, hogy nem nézek hosszú kapcsolat elé:(
2011. jan. 25. 00:02
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

szerintem nagyon jó dolog, hogy ha nem is mész vele bulizni de nyitottan állsz hozzá és "elengeded".

mivel ez így van gondolom megvannak a haverjai a bulizáshoz így az sincs, hogy nem lenne kivel elmennie :)


ez így korrekt felállás és ha kompenzálni tudod valamivel (mozi, kiállítás, kávézó, stb.) tehát mentek együtt is valahova és néha ő is otthon marad veled összebújni, nem hiszem, hogy ezért szakítanátok :)


én férjem is egyedül jár el bulizni, kapcsolatunk elején még elvitt magával de nem illettem bele a társaságba (csak pasik ;D) így ő havonta 1x megy, én meg netezek :)

10 éve vagyunk együtt

2011. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem is szeretne veled menni bulizni és jobb is így neki.
2011. jan. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!