Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van szakítás után barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van szakítás után barátság? Szakítottunk a párommal, de utána még együtt maradtunk pár órára, végig fogtuk egymás kezét stb. Én nem akartam szakítani, csak ő. Szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs, gondolom, nem azért szakított, mert kellesz még neki...
2010. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jajam ez már csak a szakítás utáni megszokás. (nem írtad, hogy mennyi ideig voltatok együtt) Ez után már úgysem lenne olyan mint régen :(
2010. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és ez, hogy barátság, csak akkor lehetséges, ha olyan érett szinten vagytok szellemileg, hogy tolerálni tudjátok, ha a másiknak pl új barátja/barátnője van. de ez nagyon ritkán szokott összejönni, főleg hosszabb kapcsolat után.
2010. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van barátság szerelem után,én 1 éve szakitottam a barátommal,és nagyon jóba lettünk utánna.igaz amikor találkoztunk szinte mindig csináltunk valami jót.:)

és 2 hónapja ismét kibékütünk,mert rájöttünk hogy nem tudunk egymás nélkül meglenni.:)

2010. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!