Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből komolyabb ügy?...

Lehet ebből komolyabb ügy? Ugye nem ültetik le a férjem? Kétségbe vagyok esve! Rendes, tisztességes, (fehér) emberek vagyunk. Vélemények? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Fiam(10 éves) néhány barátjával foci edzésről jöttek hazafelé 2 napja kora este. Fiam és a barátai elmondása szerint az történt, hogy útközben rugdosták a labdát,amivel berúgtak egy ablakot. A fiam lőtte a "gólt",mire szinte azonnal kijött egy férfi,és ordított velük. A többiek távolabb mentek, a fiam ott maradt,hogy elnézést kérjen de az ember meg sem hallgatta,hanem lekevert neki egy hatalmasat. Neki esett a kerítésnek, és egy kiálló drót darab felsértette az arcát, úgy,hogy miután haza ért,kórházba kellett vigyem hogy összevarrják. A férfi ekkor -gondolom- megijedt,és egyből berohant a házba.

Miután visszaértünk a kórházból,épp akkor ért haza a férjem is. Elmondtuk neki is,hogy mi történt, majd ő autóba ültetett minket,és együtt elmentünk ahhoz a házhoz,hogy meghallgassuk az ember verzióját is,hogy mit tett a fiam,amiért megmerte ütni? Az ember kijött,ordítozott összevissza,szidott engem,szidta a fiúnkat,mire a férjem berágott,és behúzott egyet a pasinak. Ekkor verekedni kezdtek,próbáltam őket csillapítani,de a férjem teljesen kikelt magából. Végül az ember kapott egy akkorát,hogy már nem tudott felkelni,ezért itt vége is szakadt a verekedésnek. Az ember közölte,hogy addig nem nyugszik,míg a páromat börtönbe nem csukják önbíráskodásért, meg súlyos testi sértésért.(Szerintem betört az orra,elég csúnyán vérzett) Gondolom tett feljelentést az ember. Én is tegyek feljelentést? Vagy mit tegyek? Eddig még nem voltak itt a rendőrök...


2011. jan. 25. 13:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Először nekem az jutott eszembe hogy legyen látlelet a fiad sérüléséről,az mindenképp kelhet majd ha oda kerülne a sor.
2011. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Úgy gondolom ezért nem ültetik le a férjed.
2011. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem pasi hülye lenne, ha feljelentené a férjedet, hiszen ő is nyolc napon túl gyógyuló sérülést 'adott' a fiadnak, nem? Jobban jár ő is, ha befogja a száját. A kórházi jelentés gondolom megvan, ez elég súlyos, kk. veszélyeztetése súlyos testi sértéssel. Súlyosabb büntetést kaphat ő, mint a férjed. Szerintem nem kell aggódnod.
2011. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
32%

Ez most komoly?


nem hiszem el hogy a korházban nem kérdezték mi történt. mikor a fiad elöatta mi történt egyböl rendört kellett volna hívni.


a férjed sem külömb mint az aki megütötte a fiadat.

szerintem nem fog feljelentßest tenni mert ö meg kiskorut ütött meg stb... de nem értem miért azt kell a gyereknek látnia hogy apa ugyan olyan agresszív mint az aki megütött. a gyerek baja nem lett megoldva csak tetöztétek a bajt.


és hogy fehér vagy más szinü vagy nem tesz semmit akkor is hülék vagytok és késsz. persze ezzel nem azt az idiótát akarom védni aki megüt egy kiskorut, de ha rögtön rendört hívsz akkor nem ez történik hanem az az idióta megfizet tényleg amiért megütötte a fiadat.

2011. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Van látleletünk,kórházi jelentés,stb...
2011. jan. 25. 13:18
 6/36 anonim ***** válasza:
95%

a fiad sérüléséről látlelet mindenképp,ez fontos


nem fogják leültetni,valószinű nem megy rendőrségre se az illető,mert amint értesitenek hogy feljelentett,te azzal a lendülettel jelented fel gyerekbántalmazásért,és arra tanú is van meg orvosi lelet is...


azt hogy a férjed üti,látta bárki is rajtad kivül?

2011. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj, kk veszélyeztetése sokkal nagyobb bűncselekmény, még akkor is az lenne, ha nem lett volna belőle varrás. A hapsi eldugulhat, s örülhet, ha nem jelentitek fel!!
2011. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Azért nem hívtunk egyből rendőrt, mert a fiam se szent...Először teljesen hihetetlen volt számomra, hogy egy vadidegen egy ilyen miatt megüt egy gyereket! Meg a fiam is kérte, hogy ne hívjunk rendőrt,gondoltam ezek szerint neki is vaj van a füle mögött. A kórházban hivatalból eljárást indítottak, de eddig még senki nem keresett fel minket a rendőrségtől.
2011. jan. 25. 13:22
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ebből komoly ügy lenne...csak van annyi esze a hapsinak, hogy akkor ő is fel lesz jelentve

Viszont ahelyett, hogy a férjed bántotta volna,(habár ezt is maximálisan meg tudom érteni, mert a gyermekemért én is ölni tudnék...)elmehettetek volna feljelentést tenni, az nagyobb büntetés lett volna neki, mint egy orrbetörés.

2011. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban elmeséltétek, hogy pontosan mi történt? Mert ha szerepel a zárójelentésben, akkor a pasi így is úgyis megszívja. Lehet, hogy csak egy felfüggesztettet kap, de a kk veszélyeztetését azért nagyon komolyan veszik, így ha hivatalból nyomoznak, meg sem fogják tőletek kérdezni, hogy tesztek e feljelentést az ember ellen, a rendőrség automatikusan fogja továbbítani az ügyészségre az ügyet, a nyomozás lezárultával. Szerintem ne aggódj, börtönbe nem fogják csukni férjedet, mert hirtelen felindulásból cselekedett, ami érthető ebben az esetben, hiszen komolyabb baja lett a fiatoknak. Talán kaphat egy megrovást, eddigi hátterének függvényében, kihallgatásra viszont számíthattok mindenképpen. A kárt is rendezni kell, esetleg felelősségbiztosítással rendezhető.
2011. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!