Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Azt hiszem, drogozik...

Segítség! Azt hiszem, drogozik a lányom! Mi tévő legyek? Fehér port találtam a táskájában.

Figyelt kérdés
20 éves a lányom,már egy ideje furán viselkedik. Az elmúlt 2 hónapban sokat fogyott és karikásak a szemei. Mindennap ledolgozik 14-18 órákat,s mikor haza jön egyáltalán nem fáradt, képes éjfélkor még géphez ülni,néha pedig bekapcsolja a fitness dvd-t és ugrál rá 14 ledolgozott óra után! Ma szabadnapos, tegnap este éjfélre ért haza, azóta alszik. Délután fel kelt,de nem akart enni,csak ivott,de rengeteget. Amikor szabadnapos képes 18-20 órákat végig aludni,s szinte nem is eszik semmit. Ma az előszobában hagyta a táskáját,ami kiborult,s egy kis tasakban valamilyen fehér port találtam. Megszagoltam,szúrós,savanyú szaga van,az ecetre emlékezetet. Mi lehet az? Mit gondoltok, ez valamilyen kábítószer? Nagyon kétségbe vagyok esve! Mondjam el neki,hogy megtaláltam?
2011. jan. 28. 21:35
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan, de valószínűleg valamilyen amfetaminszármazék :S Az a baj, hogy ha elmondod, be fog zárkózni...
2011. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
97%

Hát, a kokainnak eléggé hasonlóak a hatásai. Ha náthára emlékeztető tünetei vannak, szipog, ki van pirosodva az orra, törölgeti, az is egy jel lehet. (Persze ilyenkor egy sima nátha is okozhatja, de az 1-2 hétig tart.)

Az orr nyálkahártyáját sok használat után felmarja, ezért van a náthára emlékeztető szipogás, orrtörölgetés.

Pupillát érdemes nézni, ha nem a fényviszonyoknak megfelelő (vagy nagyon nagy, vagy tűhegynyi), az is lehet egy jel. Jól megvilágított helyen, fényforrásba nézve ha tág a pupillája, az elég biztos jel - a szivárványhártya alig látszik ilyenkor. De világos szemszínnél könnyebb tetten érni, mint sötét szemnél. (Sötét szeműeknek eleve kicsit tágabb a pupillája.)

2011. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért jobb ha kézbe veszed a dolgot.Valamit csinál,és ez tuti.Nincs abban semmi ha te mint az anyja leülteted,és megpróbálsz vele beszélni.Még mindig jobb,mintha előrehaladott állapotba kerül már,és valami nagyobb baj lesz.Lehetőleg ne vonj bele mást,egyenlőre(apa,testvér,rokon)
2011. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Érdemes elolvasni ezt, talán közelebb kerülsz a megoldáshoz:


[link]

2011. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
89%

A herka heroin. Annak nem ismerem a pontos tüneteit. Ha vénásan szúrja, akkor tűnyomok, de szerintem azt is lehet más módon bejutattni a szervezetbe.


Hogy ne csak kábítószerre gondoljunk: nem lehet, hogy egyszerűen sok energiaitalt iszik? Az is túlpörgeti az embert, majd a szervezet nagyon sok alvással pótolja az elvesztett energiát.

2011. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
22%

ne haragudj, de én egyszerűen nem tudom ezt a kérdést elhinni, túlságosan is filmbeillő ez az egész...


ha tényleg igaz, akkor beszéld meg a lányoddal

2011. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez elég gáz. 2. hozzászólónak mondom, hogy elég baj az neki, ha ennyire vagányan áll hozzá. Nyilván agyilag nincs azon a szinten, hogy felfogja mennyire képes a drog tönkretenni az ember életét. lehet, hogy most azt hiszed leteszed amint kedved lesz hozzá, de nem olyan könnyű azt. Hamar eljön a pillanat, hogy nem vagy már ura az akaratodnak.

Sztem vond kérdőre a lányodat, próbáljátok megbeszélni vele, ha nem jön össze, akkor vmi elvonót kell keresni neki. :S

Sok sikert!

2011. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
84%

Hát, már ne is haragudj, 22l, de attól, hogy a te szüleid le se szarnak és vagy olyan hülye, hogy veszélytelennek tituláld a heroint, attól még a kérdező hagy aggódjon már jogosan a lányáért!

Kérdezőnek: Kérdezz rá, hogy mi az, beszéld meg vele higgadtan, aztán elvonóval vagy bármilyen szakmai segítséggel tüntesd el az életetekből ezt a szennyet!

2011. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
2011. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
mindenképen beszélj vele!de vigyázz, ne legyél vele ellenséges!
2011. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!