Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülő írhat-e iwiwen a...

A szülő írhat-e iwiwen a tanárnőnek? Illik?

Figyelt kérdés
Ha úgy érzem, beszélni kéne a gyerekem biológia tanárnőjével, mert a gyerekem nagyon leromlottés az ellenőrtőjében nincs egy db jegy sem, mi a jobb vajon neki, ha felhívom és időpontot kérek személyes beszélgetésre vagy ha írok neki az iwiwen. (Mert láttam, hogy fent van ott.) Én ha tanár lennék az iwiwnek jobban örülnék, mégiscsak kevésbé időrabló. De pl. az én férjem is tanár és ő utálja ha iwiwien zaklatják tanulók.
2011. jan. 27. 10:16
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

bocsánat, kapkodtam. Ellenőrtő=ellenőrző és leromlottés=leromlott és


(a tanárnénik miatt)

2011. jan. 27. 10:17
 2/40 anonim ***** válasza:
82%

Nehogy iwiwen írj neki!!Egy tanár nagyon be tud rágni, ha nem a neki járó tisztelettel közelíted meg! (Még ha az nincs is részedről...:))A végén még a gyermeked szívja meg.

Egyetemista lány

2011. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Inkább telefonon keresd meg!
2011. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%

Öcsém ez a 21, század :D Nagyon durva,még jó hogy nem facebookon az üzifalára írod ki,majd lájkolod :D És végül küldesz neki egy szivárványszívecskét vagy farmville-n vmi ajcsit :D Miért nem veszed már fel rögtön msnre? :D


Szerintem is elég illetlen dolog, keresd fel személyesen az iskolában! Minden tanárnak vannnak fogadó órái hetente minimum egyszer.

2011. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos beszélgetéshez hivatalosan kérj időpontot, és menj az iskolába beszélni vele. Lehet, hogy van, akinek ez tetszik, de az iwiw valahol mégiscsak a tanárnő civil élete, "szabadidős élete", a magánszférája (ami érdekes szó pont a wiw kapcsán...).

Ha tanárként kéred a véleményét és tanácsát egy iskolai dologról, akkor menj a suliba, és beszélj vele ott. Én tanár vagyok, fenn vagyok wiwen és facebook-on is, de egyáltalán nem díjaznám, ha egy szülő iwiwen keresne iskolai dolgokkal kapcsolatban. Rossz benyomást tenne rám, ráadásul idegesítene is, hogy a neten is ezzel kell foglalkoznom.

2011. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
erre való a fogadóóra
2011. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
37%

Én magam is szívesebben érdeklődnék írásban a neten a gyerekem felől. Az iskola is messze van, kevésbé lenne idő- és költség rabló ez a fajta kapcsolat teremtés.

Szerintem küldhetsz neki üzenetet nagyon udvariasan. Bemutatkozol, és talán először csak annyit kérdezel tőle, hogy hol, mikor érdeklődhetnél a gyereked felől, esetleg ezen a vonalon is megbeszélhetnétek-e a problémát?

2011. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Csakis telefonon, vagy személyesen! Komolytalannak tűnhet, ha az iwiw-en írsz neki. Arról nem beszélve, hogy az tényleg az ő "magánszférája", és nem erre a célra való.
2011. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is telefonon egyeztess vele időpontot. Hivatalos, iskolai dolgokról kell beszélned vele, nem pedig a karácsonyi buli sikerét vitatjátok meg.

Az iwiw a magánéletéhez, szabadidejéhez tartozik, nem pedig az iskolához.

Kizárólag abban az esetben venném fel vele a kapcsolatot neten (e-mail-en) keresztül, ha külön megadta a címét, hogy ezen kereshetik a szülők, diákok.

2011. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
49%

Közben látom, hogy tanár is írt már, hogy nem szeretné, ha így "zaklatnák" őt a szülők. Hát, nem vagyunk egyformák!

Azt hittem a számítógép korában ez nem lenne probléma.

2011. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!