Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik válnak, vagy elváltak,...

Akik válnak, vagy elváltak, és gondok vannak a két fél között, ismerősök a face-en, iwiwen? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nagyon buta lehet a kérdés, de nekem az a problémám, hogy kicsi gyermekem van, az apja elköltözött, nem látogat minket, de nem is telefonál, a face-en ránéztem az adatlapjára, és mindenféle kislányoknak udvarolgat, miközben minket vígan letagad. És minap nagy nehezen felhívott, és szeretne megjelölni, mert legalább fél év után képen látná a gyerekét, meg végre felvállalna minket. :S Annyira nem szeretnék a kis nőcskéi közt lenni ismerősnek, akit eddig letagadott. Másfelől meg szeretnék végre kibékülni annyira, hogy legalább szóba álljunk egymással, és érdekelje a gyereke.
2011. máj. 30. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor add meg neki a telefonszámodat és az e-mailcímedet, ez már elég kell legyen a kapcsolatfelvételhez, nem kell iwiwezni meg stb.


Nekem amúgy ismerősöm a volt-férjem közösségi oldalon, de mi nem vagyunk rosszban

2011. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ott leszel a többi közt, de különb helyen állsz, mert te vagy a gyermeke anyja. Lényegtelen dolog az életben egy közösségi oldal, ha nem akarod, hát nem.
2011. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Most biztos jó sokan le fognak pontozni...de nekem az a véleményem, hogy túl sok jelentőséget tulajdonítunk mostanság ezeknek az ismerőskeresősdi oldalaknak. Ha úgy gondolod, hogy a való életben is rendezni szeretnéd a viszonyod az exeddel, akkor miért ne lehetnétek a fb-on, vagy az iwiw-en ismerősök...hisz valójában is ismerősök vagytok, sőt korábban annál sokkal többek is voltatok.
2011. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a kibékülésnek az iwiwhez? Semmi.

"Felhívott, hogy szeretne megjelölni" - uramisten!!! A kommunikáció NORMÁLIS módja leginkább a személyes találkozás, ha nagyon nem megy, akkor a telefon - de nem az internet.


Az meg, hogy kinek udvarolgat, sajnos nem tartozik rád. Nem él veled, ha kapcsolatba kerültök, az is a gyerek miatt lesz, nem miattad.

2011. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, teljesen mindegy, milyen eszközt, csatornát, telefont, internetet, palackpostát használtok. A lényeg, hogy közeledni akar, látni szeretné a gyerekét, és ez mindenképp pozitív. (Legalábbis a gyereknek az.) Tehát szerintem béküljetek! A többi nőjével meg ne foglalkozz, nem a te problémád!
2011. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Látom mindenki lefele pontozgatott, nem én voltam. :) Mindenkinek köszönöm a válaszát! Persze, nem ezeken az oldalakon múlik, pont ezért nem értem, hogy most miért ezen múlna a barátkozás. Ezzel, hogy nem akarok ismerőse lenni, egy nagy falat húzok, miközben végre nyitni akart volna felénk. Abszolút nem érdekel, kikkel barátkozik, a baj az, hogy mind tiszta ideg lesz ha meglátnak, és annyira nem szeretném, ha rólam beszélgetne most mindenki a környezetében.
2011. máj. 30. 15:25
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenkit felfelé pontoztam, köszönöm mégegyszer a véleményeket.
2011. máj. 30. 15:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Nevetseges, hogy valaki ezekkel a szanalmas kozossegi oldalakkal foglalkozik. Semmit nem valtoztatnak a valo eleten. Ha valaki egy szemet, minek azt megjatszani, hogy nem az? Ugyis tudod rola, hogy milyen. Az, hogy szoba alltok-e, nem a kozossegi oldalon valo ismeros/nem ismeros gombon fog mulni.
2011. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. A kíváncsiság miatt visszaigazoltam, mert mondta, hogy feltett képeket a gyerekünkről, akit fél éve nem látott... Amint ismerősök lettünk, leszedte a fél mappámat, és feltette az övébe... :S Ha kihúzza a gyufát, törlöm, ez tényleg nevetséges. Nagy vetítés a barátai előtt, hogy mennyire érdekli a lányunk, miközben azt se tudja, mi volt az első szava, hány hónapos. Eddig az volt a baj, hogy letagadta, tudomást se vett a gyerekéről, most meg hirtelen 60 kép van a lányunkról... Ennek a fele még 4d-s uh, meg picibaba kép, ami neki is megvolt lemezen.
2011. máj. 30. 17:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Téged úgy behálózott a hálózat, hogy azt hiszem te nem látod a valódi problémát,a valódi életet, és az élet lényeges részeit a sok sz.r. iwiwface-től.

EZEK LÉNYEGTELEN, HÜLYE DOLGOK. (Juj, közös kép van fent vagy nem? Juj, új kép van a mappájába, juj rámkattintott, juj megjelölt ismerősnek, juj belájkolta) Ahelyett, hogy ezeket bámulod, inkább azon gondolkodj, hogy hogy tudod a lányodat felnevelni valami normális családban, normális hús-vér kapcsolatok (nem virtuális) közepette, és normális valódi programokat biztosítva a számára.

A valódi probléma az nem az iwiwfacebook, hanem hogy a gyerekednek nincs apja, neked egyedül kell pénzelned, eltartanod őt majd talán, ezek, ezek lényeges kérdések, az iwiwface meg semennyire nem az.

2011. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!