Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném túl magam rajta?

Hogyan tehetném túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Párommal minden rendben ment kettőnk közt. Legalábbis én így éreztem. Azt mondta, imád, hiányzom neki, én vagyok az élete értelme, veszekedések se voltak. Próbáltam mindent megtenni érte, amit csak lehet. Még a napokban is ez a helyzet volt, folyamatosan biztosított, hogy szeret és még tervezgetett is márciusra pl. Nem én kényszerítettem ki, ő magától mondta. Most együtt töltött 3 napot egy szingli haverral és bár lehet, hogy ennek semmi köze a dolgokhoz, de msnen keresztül szakított velem, azt mondta, legyen vége, mert szeret engem emberileg, de szerelemből nem, és így nincs értelme a dolognak. :( Ahogy észrevettem rajta, személyesen nem nagyon akar találkozni, hogy ezt beszéljük meg szemtől szemben. De mi lehet az oka? Ennyi még járna szerintem. :( Teljesen megváltozott a viselkedése az utóbbi 2-3 napban, lekezelő és kimért velem szemben, én meg csak szenvedek. Hogyan tehetném túl magam a történteken? Szerintetek sem lehet ebből már semmi? :(

Köszi a válaszokat.


2011. jan. 28. 00:55
1 2
 1/17 napietus ***** válasza:
100%
szerintem örülj, hogy idejében megszabadultál egy olyan embertől, akiben annyi gerinc sincs, hogy egy ilyen dolgot személyesen mondjon el. nem sokat veszítettél vele :S én az ilyet ha térden csúszna sem fogadnám vissza. levizsgázott.
2011. jan. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Próbáltam mindent megtenni érte, amit csak lehet.

Ő meg jól beléd törölte a lábát...

2011. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szerintem is érdemel annyit az ember, hogy a szemébe mondjanak egy ilyen fontos dolgot. A baj csak az, hogy én halálosan szeretem még és hiányzik, el sem tudom képzelni nélküle az életem, a sok szép emlék folyamatosan a fejemben van. :( Minden egyes nap beszéltünk, msnen vagy telefonon, még ha csak 2-3 szót is, de nem telt el nap, hogy ne kommunikáljunk.Na meg persze a találkozások.

Rettentő nehéz :(

2011. jan. 28. 01:02
 4/17 napietus ***** válasza:
88%
ígérte valaki, hogy könnyű lesz? de bírd ki! Benned legyen tartás (hamár benne nincs).
2011. jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Itt azért még nincs vége,lehet bedinkult egy picit.Te most ne csinálj semmit,fog ő még jelentkezni ha nem kepesztesz utána,mert így nem lehet valamit befejezni,itt valami bibi van.
2011. jan. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy most rájött, hogy a hajlamai más irányba terelik..
2011. jan. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
küldd a picsba, milyen ember már az ilyen, aki bujkál a másik elől! Undorító! Még jó, hogy talán időben kiderült, milyen az igazi fele. Ne sajnáld, örülj, hogy megszabadultál tőle. Sztem eleget hazudott a jövőtökkel kapcsolatban.
2011. jan. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet,hogy a szingli havernak tetszel és valamit mondott neki rólad ő erre durván kidobott,ő meg majd megvigasztal?
2011. jan. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A barátnőm ma rákérdezett nála, hogy nem csak egy kis szabadságra meg mosolyszünetre van szüksége? Azt mondta, hogy ez már végleges és ez biztos. :(:(:(
2011. jan. 28. 01:12
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Az az érzésem, hogy valaki vagy valami kényszerítette.
2011. jan. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!