Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beautiful Liar? Egy évekkel...

Beautiful Liar? Egy évekkel ezelőtti dolgon hogy tehetném túl magam?

Figyelt kérdés
Lassan 5 és fél éve vagyunk együtt a barátommal, viharos kapcsolat ez, se vele, se nélküle. A minap megtudtam hogy évekkel ezelőtt lefeküdt egy lánnyal, akit én is ismerek, de mindig is unszimpi volt. Azóta nem tudok, úgy ránézni, hogy ne az jutna az eszembe, hogy mit műveltek együtt. Ő erre annyit mondd, hogy semmit nem jelentett, de a tudat, hogy én utána voltam vele együtt,nagyon kikészít.Tudom, rögtön el kellene hagynom, de mivel együtt élünk, sok minden összeköt(munka,lakás,..stb.) Sokak szerint szánalmas vagyok, hogy hagyom kitenni magam ennyi megaláztatásnak, de ő mégis azt bizonygatja, hogy velem akar lenni. Mit kellene tennem, mert beszélgetni sosem lehetett vele úgy igazán és tudom hogy jobbat érdemelnék.
2011. ápr. 5. 10:57
 1/5 anonim válasza:
a nõk 70%ban megbocsátják az elsõ megcsalàst. tõled függ. és bár lakàs van stb, nem egy gyereken kell vitázni.
2011. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ezen én se tudnám túltenni magam.Próbálkozhatsz a megbocsátással,de akkor is ott lesz a tüske benned és minden veszekedéskor legszívesebben a fejéhez vágnád majd,hogy mit csinált,nem?

Szóval töled függ,de ha eggyel megcsalt,megcsalhatott többel is...

2011. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kor "Népbetegsége".

Félsz hogy mások nem fogadnak el, hogy nem vagy elég jó. Félsz hogy elhagynak. Félsz a magánytól.

Szeresd Magad. Tanulj meg egyedül boldognak lenni. Satasata. :)

Magadat kell megváltoztatnod, részletkérdés, hogy vele maradsz-e vagy sem.

Vagy "hozzád"változik ő is, vagy más lesz az aki vissza tud tükrözni téged, saját magadnak.

Mert erről szól minden emberi kapcsolat, viszony.

A párkapcsolat meg főleg.

Az emberek irántunk tanúsított viselkedésükkel, pusztán azt tükrözik vissza, ahogy mi bánunk saját magunkkal.

Hogy megérthessük saját magunkat, lássuk ami egyébként láthatatlan.

Jó utat!

:)

2011. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ez egy se vele se nélküle kapcsolat, nem értem miért vagy még vele. Ne hivatkozz a házra meg a munkára. Vagy ha ilyen gyenge indokokkal eteted magad, akkor ne sírj, hanem viseld a keresztet amit önként vállalsz. Ha ilyen érzéseid vannak, hogy jobbat érdemelnél, akkor csak annyi, hogy gyáva vagy, és nem mered a biztos meleg szart elhagyni a bizonytalan, szebb jövőért. A kérdésben benne van a válaszod is. Én lelépnék a helyedben, hisz megbeszélni sem tudtok semmit, anélkül meg nincs jó kapcsolat, de te tudod. Mindenki úgy teszi tönkre az életét ahogy tudja.
2011. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első lépés a legnehezebb:(
2011. ápr. 6. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!