Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotokban mi a "hiba"/vagy...

Párotokban mi a "hiba"/vagy mi zavar?

Figyelt kérdés
Ha nem sikerül megoldani mit tesztek?
2011. jan. 28. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek nagy hibái,pl van hogy a mosogatóba beleteszi a sörösüveget,pedig alatta van a kuka,meg széthagyja a cuccait,kb ilyen kaliberű hibái vannak,de én azt mondom,ha ezeket nem sikerül "kinevelni" belőle,akkor meg kell tanulni együtt élni a szokásaival :)
2011. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne benne olyan hiba, ami zavarna, akkor nem lennék már 6 éve vele.
2011. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Néha olyan mint egy 3 éves :D

Mindent elhisz nekem, ezért gyakran "szivatom", persze csak aranyosan, olyankor jókat nevetünk...:)

Nagyobb hibái nincsenek, talán az, hogy ha rólam van szó akkor bármire képes, és ha engem valaki megbánt engem azt egy életre megutálja...:-S

2011. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Borzasztó a tartása, folyton görnyed( evésnél,olvasásnál,gépezésnél).Rászólok, akkor kihúzza magát,de idővel újra görnyed, azt mondtam, hogy borzasztó férfiatlan a tartása, így összeszedte magát.
2011. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon magyarázós, okoskodós típus. Ami nem nagy baj, munkájából/pozíciójából adódik, tényleg nagyon okos szakember és néha elfelejti, hogy a párja sem hülye, és nem kell neki ezerszer elmondani ötvenféle hasonlattal ugyanazt, mert elsőre is felfogta. :)
2011. jan. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudja beismerni, ha nincs igaza és ezáltal nagyon nehezen is kér bocsánatot! Ezért sokat harcolunk, bár már kezdem megszokni, ráhagyni. A tesója is ilyen, meglátszik,hogy egy családból jöttek!:) Az a szép, amikor ők vesznek össze, és ugye mindkettő bizonyítja a maga igazát!:)) Na ilyenkor olyanokat oda tudok szólogatni!:)
2011. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát néha olyan mint egy gyerek.Hisztizik,és komolyan gyerekesen viselkedik,de ilyenkor rászólok hogy ezt ne ne hisztizzen mert férfi és nem gyerek.Fürdőszobát nyakig eláztatja hiába szólok rá,hogy töröljön fel maga után,sose teszi.Nem sikálja ki a wct nagy dolog után,tárva nyitva hagyja maga mögött az ajtót,naponta hatmillioszor elmondja h ne hagyjam soha el.

De én szeretem Őt,csak néha túlzásokba esik és felhergelem magam :S

2011. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsa, cinikus humora van...és sajnos észre sem veszi, hogy mennyire meg tudja bántani az embert vele...egyszerűen nem érti, hogy ami neki viccelődés és poén az a másiknak fájhat lelkileg...


Mivel csendes, kedves fiú volt és csupán évek múlva "nyílt ki a csipája" ezen már nem tudok változtatni. Ha ilyent tesz akkor szó nélkül fogom magam és faképnél hagyom a lakásban. Elmegyek egyet levegőzni, amíg lehiggadok.


6 éve vagyunk együtt

2011. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hamar felemeli a hangjat - kiabal. Nem veszekedunk, ilyen a beszedstilusa. Persze lehet, hogy a munkajabol fakad, mert katona.


Meg regen az zavart, hogy nem igazan adott semmire. Pl. a lakasban egy kep a falon vagy egy szonyeg sem volt. En aztan abszolut nem vagyok nagy kreativkodo az ilyesmikkel meg a csicsat sem szeretem, de nagyon puritan volt ilyen szempontbol. Ez mar valtozott a hazassagunk soran folyamatosan.


Nem romantikus tipus. Mondjuk en sem, de neha jol esne valami aprosag. Tudom, hogy szeret, szavakkal ki is fejezi, csak maskepp is jol esne. Pl. ekszert szivesen kapnek...marmint vmi olcsosagot. De ezek nem olyan dolgok, amikkel nem tudok egyutt elni. Ha olyan lenne, amit nem tudtok sehogy megoldani es valami nagy dolog, akkor olyannal nem kellene maradnod.

2011. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!