Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a testi hiba, ami zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a testi hiba, ami zavar (na) a másikban?

Figyelt kérdés
Ha pl összejösz egy pasival/nővel, akkor először ugye ruhában látod. Van valami, ami titeket taszít, hogy csak nehogy olyan legyen a teste/testén stb., amikor először levetkőzteted? Pl pattanás/szőr/bibircsók stb.
2010. szept. 9. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

ne legyen farka...

17/F

2010. szept. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Ha megvan minden végtagja, ismeri a szőrtelenítés fogalmát, rendszeresen fürdik is, akkor nagy gond már nem lehet!


20L

2010. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Dohányzás miatti büdös szag a hajból vagy szájból, sárga fogak, hiányos, rossz fogak.Igénytelenség, műkörmök, tetoválás, piercing, rossz testtartás, nyúlszáj, kancsalság, most ennyi jutott eszembe.

A sajnálatos, hogy nagyon sok fiatal csaj cigizik, ami nálam alapból kizáró ok.

20f

2010. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

A kövérség engem veszettül taszít

17/F

2010. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Sajna elég sok, nevezzetek nyugodtan finnyásnak... Elfertőződött pattanásos bőr, sárga vagy/és hiányos fogazat, büdös száj, nyúlszáj, túlsúly, rágott körmök, hónaljkutya, testszag, szőrös hát, összenőtt szemöldök, vékonyra szedett szemöldök, bajusz, kancsalság, szódásüveg szemüveg, vékony és beesett arc.


És mielőtt valaki beszólna, van párom, akivel elégedett vagyok teljesen, és aki mindemellé remek ember. De ritka nagyon az ilyen férfi, ezt aláírom.


21/L

2010. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Ne cigizzen, ne legyen kövér, szőrtelenítse magát, mert utálom mikor egy lány úgy néz ki mint egy medve.

Ne legyen piercingje.

2010. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Hoppá félreolvastam. Ami vetlőzés után nagyon zavarna az a szőrös hát, tyúkmell, túlsúly vagy soványság, dzsumbujos intim tájék, kellemetlen intim szag, ha nagyon kicsi neki (12cm alatt) vagy ha nagyon nagy (18felett). Ennyi.
2010. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szőrös hát.A pattanás nem zavar,mert nekem is van,de a túl gyulladt azt azért megkérném h. kezelje.A bibircsókra, vagy nagy szemölcsre nem tudom hogyan reagálnék,de pl. az arcon lévő nagyobb anyajegy amin szőr nő,kicsit megijeszt,de ha jól áll neki akkor nem zavar.legyen tiszta,na meg ha kancsal, az is lehet zavarna,de még ilyennel nem találkoztam.
2010. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkit zavarnak a mega pattanások meg a szőrős barna boszorkányszemölcsök. de egy lecsatolhatós lábtól tutira dobnék egy hátast.
2010. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Timi: ) ***** válasza:
hú,engem ami úgy zavarna az a nagyon szőrös felsőtest,valamint ha a bőre illata nem tetszene,nem parfümről vagy dezodorról beszélek az csak egy dolog,hanem maga a bőre illata ha nem vonz,akkor nem is fogom kívánni sem: o ez pl.zavarna,én sem vagyok tökéletes,de azért nekem ez alap:igényesség,nem túl szőrösség"és ne legyen hordó hasa,picike lehet az még tetszik is,de hordó" nem kell,valamint,a lábkörme ne legyen ápolatlan! : )
2010. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!