Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik voltak a legbántóbb...

Mik voltak a legbántóbb dolgok amikkel párod családja megbántott terhességed alatt?

Figyelt kérdés
Nekem, hogy biztos hamisítom a leleteket s nincs baba csak ha anyós nőgyógyásza azt mondja.
2011. jan. 29. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hajaj, mi most készülünk babára, de már erősítem a lelkem, mert anyósom már szaggatta meg néhányszor kedves szavaival... de ez azért durva. Sajnálom, hogy neked is ilyen jutott.
2011. jan. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikor a masodik baba vegre,nagynehezen osszejott es elerkezettnek lattuk az idot arra,hogy elmondjuk a csaladnak is ezt a csodalatos esemenyt,mindketten felhivtuk a szuleinket.Az en szuleim,repkedtek az oromtol a ferjem edesanyja amikor ezt meghallotta azota nem beszel velunk.Ferjem ketszer kerdezte meg edesapjat,hogy akkor mi van,de azt a valaszt kapta,hogy edesanyad nem kivan veled/veletek beszelni.Hamarosan megszuletik a baba,de meg a mai napig nagyon faj nekem,hogy ezt csinalja,a ferjem meg mar reg tullepett ezen a dolgon.
2011. jan. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nalunk reszemrol mindenki orult, parom reszerol nem. Anyja szerint korai es nem volt annyi eszunk,hogy 30-34 evesen vedekezzunk,az eszebe se jut,hogy akartuk. Az apja valasza a hirre: "Fiam,te hulye vagy! " Hogy miert azt nem kerdeztem,jobb nem tudni :)

Paromnak mar van egy gyereke es nagyon rossz kapcsolatbol maszott ki,lehet csak feltik az ujabb csalodastol.

Egyebkent amiert igy reagaltak , en is hasonlokeppen fogok allni hozzajuk..

2011. jan. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Az én anyósom nem a terhesség alatt(hiszen míg én Pesten ő vidéken élt,és elég ritkán találkoztunk.De a fiam születése után jött a hideg zuhany..Ugyanis a férjem kérésére vidékre költöztünk,közel anyósomékhoz..(Egy faluban,de külön lakásban éltünk.) Az anyósom egy nap átjött,és azt mondta,hogy 20 évesen elég fiatal vagyok arra,hogy gyereket neveljek,és ő igazából nem engem akart mennynek.Igazi vidéki lányt szeretett volna aki ha kell kimegy kapálni,és ha kell levágja a csirkét is..Ezért mondta,hogy ad annyi pénzt,hogy újra kezdhessem az életem ,de a fiam nélkül.Majd ők tisztességesen felnevelik..én nem kellek oda..Na itt volt az a pont amikor eldöntöttem,hogy nem vagyok oda az anyósomért..Évekig vitáztam a férjemmel,mert mindig az anyja pártját fogta,így egy nap elváltunk..A fiam már 18 éves,és az anyósom ma már belátta nagyot hibázott..Már többször bocsánatot kért,és most igyekszik mindenért kárpótolni minket..Hozzáteszem,hogy a fiam szereti a nagyanyját,és én bár engem megbántottak,de soha nem tiltottam el tőlük a gyereket..Őt mindig szívből szerették és szeretik ma is..
2011. jan. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Aznap, mikor az orvos közölte, hogy állapotos vagyok, de ki kell kaparni, mert a gyerek nem életképes, szóval éppen akkor és abban a lelkiállapotban mondta anyósom először, hogy mekkora egy ribanc vagyok, és hogy nem is akarok gyereket szülni az ő pici fiának. (Előző kapcsolatomból már volt egy gyerekem, és pár nappal azelőtt válogattam ki a kinőtt ruháit, és dobozoltam el, mondván, hogy majd jó lesz a testvéremnek, gondolván, hogy ő biztos előbb fog szülni, mint én. Nem is sejtettem, hogy állapotos vagyok, csak a rendes vizsgálatra mentem az orvoshoz.)


Szóval ezt soha nem felejtettem el neki, pedig azóta történtek még dolgok, mondott már csúnyábbat is, de ezt ott, és pont akkor nem lett volna szabad. A vége az lett, hogy a kórházi kezelés után 1 héttel elköltöztünk albérletbe, mert nem akartam vele 1 fedél alatt élni. Persze azóta megkaptam azt is, hogy azért volt kaparás, mert nem a fiától lett volna a gyerek. Nekem meg nem volt kedvem felvilágositani. Gondoljon, amit akar, engem nem érdekel.

2011. jan. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére velem ilyesmi még nem esett meg. Hihetetlen, amiket írtatok. FELNŐTT, elvileg érett emberekről beszélünk. Úristen, ilyeneket mondani egy terhes nőnek, vagy egy abortusz után! Minden tiszteletem a tiétek, akik fel tudtatok állni egy ilyen után!
2011. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:58 Vagyok.

Nekem nem abortuszom volt, hanem a meghalt gyermekem szedték ki.

2011. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
azt mondta a 100 kilos tonna donna hogy nagyon elvagy hízva a fiának is igy hogy mindenki hallotta: nem is értem hogy el van hizva ez a k...i hogy hizhatott igy meg mikor idejött milyen kis nyikhaj volt borzasztóan el van hizva 50 ről 58kgra a 8. hónapban..
2011. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
annak is abortusz a neve,de az emberek másra gondolnak ha ezt a szót hallják. nekem elment a baba vérzett és ki kellett szedniük amaradékot annak a neve is abortusz.mondjuk én sem szeretem ezt a szót hallani. bár a kórházban volt egy nő akinek 22!!! rendes abortusza volt. Ki kellett pakolni valami baj miatt, hát nem tudtam sajnálni hogy 22 életet eldobott magától..Nekem meg már 2x volt spontán abortuszom pedig nagyon szeretném a babát. és az anyósom megvádolt, hogy titokban tablettát szedek, máskor meg hogy azért megyek tornázni (jóga) hogy "kiugráljam magamból a gyereket"
2011. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés:) néha ki kell adni ezeket a dolgokat magunkból.

A páromnak 2 nővére van, plusz anyós, gondolhatjátok. Ők nem a nyíltan beledumálós fajta, ők szurkálódnak. Amikor bejelentettük, hogy várandós vagyok, az egyik sógorom megkérdezte, ki az apa. Rettenetesen ízléstelennek éreztem a kérdést, mintha kb bárcás k... volnék. Azóta ha lehet, kerülöm őt.

A sógornőimnél csak lányok születtek, ezért amíg nem tudtuk a babánk nemét, azt mondták: "Nem baj ha lány lesz, akkor is fogjuk ám szeretni!" Egyébként én a pozitív teszt óta éreztem, hogy fiam lesz. Mikor elmondtuk, hogy fiú, mindenki lekonyult. Anyós megkérdezte a férjemet: "hát nem örültél volna jobban inkább egy lánynak?" Komolyan, mintha ki lehetne cserélni.

Amikor megszületett a fiam, besárgult, inkubátorba tették, napokig nem volt velem, a sógornőm meg felhívott (nem jöttek be a kórházba) hogy ha behozza a fényképezőgépét, csinálnék-e a babáról képet, mert ő még nem látta.(addig amúgyis csak én meg az apja láthattuk) Hát megmondtam, hogy egyenlőre kisebb dolgom is nagyobb annál, hogy ő látta-e a gyerekem, vagy sem. (egész nap sírva fejtem, mert a babát nem vették ki az inkubátorból, de állandóan zaklattak a nővérek, hogy miért nem viszek neki tejet.Emellett 3óránként mehettem csak át a gyerekemhez)

Lehet, hogy én vagyok a túlérzékeny, de azt éreztem, utálnak, amiért nálunk fiú lett. Belekötöttek a névbe, zaklattak, hogy miért nem házasodunk össze, meg akarták mondani, mikor legyen a keresztelő...agyrém. A fiam lassan 1 éves, most a "miért nem eszik ezta vagy azt" van porondon. Állandóan elmondják, hogy milyen szépen kigömbölyödött VÉGRE ez a gyerek, olyan csenevész volt. Ezen mindig jól kiakadok, mert 3700 gr volt, és 52 cm, majdnem a legnagyobb baba a csecsemőosztályon. Ja, csak hát ők arra gondoltak, hogy nem volt hurkás. A nem volt hurkás meg a csenevész között azért úgy érzem, van némi különbség.

Jaj, köszi a kérdést, jólesett leírni:)

És részvétem mindenkinek.

Család ellen nincs orvosság:)

2011. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!