Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzet, mit tegyek?

Ebben a helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igaz nem ide való, de remélem itt nem bunkó válaszokat kapok.


16/F vagyok, van egy lány aki 17 éves, kb 2 hónapja kezdtük megismerni egymást, rá 1 hónappal, már kavartunk, mindenben ő kezdeményezett, (szex nem volt), de úgy, hogy kapcsolatban élt, ami 3 évig tartott, csak állítása szerint, már ellaposodott volt a kapcsolat, szinte már megszokásból voltak együtt.( mondta hogy már szeretné, ha nem lennének együtt, de tényleg megszokásból voltak együtt, és hogy szeretne velem elnni) Kavargattunk, de erre a hét elején, kiderült, meg tudta a barátja, hogy mi történik, szakítottak, most már pár napja, teljesen maga alatt van, rossz a kedve, időt kért tőlem, beszélünk, de semmi más, mondta nekem, hogy ez a 3 év úgy telt el, hogy nem szórakozhatott eleget, mint minden fiatal, most nem a minden hétvégén taj részegségre gondolt, és mondta, hogy egyedül szeretne lenni, persze nem örökre, most akkor én már el is vagyok felejtve? Érdemes lenne várnom? Míg átvészeli ezt az időszakot? vagy miután átvészeli, majd jön helyettem más valaki?


2011. jan. 29. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, jönnek még újabb, meg újabb szerelmek, minek még ezekkel szomorítani magatokat. Addig is, míg ez elrendeződik: TANULNI! Tanulás által magasabb szintre fejleszted magad, és akkor jobban válogathatsz majd olyan lányok közül, akik szintén magasabb szintűek műveltségben vagy munkalehetőségekben.
2011. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetris ***** válasza:

Nem szeretnék bánatot okozni, de ez a lány nem tudja igazán, hogy mit akar. A régit se akarja igazán, de mintha téged se akarna.

Nagyon össze van keveredve ez a leányzó, a leírtak alapján sztem ne fűzz túl nagy reményeket a dologhoz kettőtöket illetően.

Ha jön valaki helyette, akkor inkább azt válaszd. De várni sztem nem érdemes rá.

2011. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ha tényleg érezne az irányodban vmit, akkor nem azon gondolkodna, hogy fúúú, ő most élni/pasizni akar. Szval én amondó vagyok, hogy próbálj meg túllépni rajta... lehet, hogy x év múlva, ha újra összefuttok, megkomolyodik, és lehet esélyetek egymással.
2011. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
így van, az "időt kérek" azt jelenti NEM! Csak ez a szebb formája a kimondásnak ill. a gyávaságé és így nincs minden felégetve maga mögött.
2011. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!