Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a nővéremnek...

Mit vehetnék a nővéremnek névnapjára?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz névnapja és teljesen tanácstalan vagyok...Minden használható ötletet felhasználtam karácsonykor:/


Kapott már ékszereket (fülbevaló, nyaklánc), csinos felsőt, sminket, mécsestartót, párologtatót meg ilyesmiket.

Ruhát most nem szeretnék venni, mert elég kicsi a keretem rá.


Eddig minden ajándéka itthon maradt, csak olyan keveset van itthon az egyetem miatt.

Valami olyanra gondoltam, amit el tudna vinni magával és a koli szobát egy kicsit feldobná.3-an vannak egy szobába, nincs semmi extra: egy beépített szekrény (4 részes), 3 ágy, 3 polc és 2 asztal.A fal fehér.

Valami kisebb tájképre gondoltam. Szoktunk meditálni és szeretjük az ilyen ezoterikus dolgokat, talán a vizsgaidőszakokban,amikor nagyon kész van jó ha ott van egy kép, amire rá tud nézni, egy pár percre elkalandozni.

De nem tudom, mennyire örülne neki.


Max. 1000Ft értékben gondolkodok, így is tartozok neki 5000Ft-vel:(

Valami tipp?

15/L


2011. jan. 30. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Készíts neki szappant. www.creativiky.hu-n megtalálod, hogy hogyan. azt magával is viheti, és használni is tudja. Egyébként meg a 100 ft.-os boltokban nézzél szét kép ügyben.
2011. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Ez a szappan nagyon jó ötlet. Igen, én is a 100 forintosra gondoltam, 2 is van nálunk és van egy ajándékbolt, ahol néhány dolog egész olcsó.

Anyukámnak névnapjára tavaly 550Ft-ért vettem egy fakeretes képet, ami egy tájképet ábrázol.Fák, bokrok, tó és az egész tükörképes, nagyon szereti anyum a képet:)

2011. jan. 30. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!