Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek névnapjára a...

Mit vegyek névnapjára a baránömnek? , két honapja tart a komoly kapcsolat,40-sek vagyunk

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szép cserepes virágot egy doboz finom bonbont
2011. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pl nem örülnék egy cserepes virágnak, de ha ő szereti őket akkor hajrá. Viszont örülnék egy welnes hétvégének:), vagy akár csak egy csokor szép virágnak is, vagy egy színházjegynek persze két személyre veled együtt:), örülnék egy finom parfümnek, egy meglepetés vacsorának amit saját magad főzöl, de az étterminek is.
2011. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan még nem vagyok 40-es,de az édességnek és valami jobbfajta piának biztosan örülnék.Ez nem túl különleges,de én beérem ennyivel is.
2011. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Katalin? Bonbont, virágot, könyvet, egy szép sálat.
2011. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd el egy különleges étterembe, szusi bárba, vagy akárhova, amit szeret. Csináld úgy, hogy meglepetés legyen. Vágott virággal kedveskedj. A könyv nem rossz, aki szeret olvasni az mindig örül neki. Egy szép sál vagy kendő szerintem is jó. Én hasonló korban vagyok. Örülnék valami diszkrét kis lakásdekorációnak, egy minőségi parfümnek, kondibérletnek, vagy egy thai masszázs utalványnak.
2011. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!