Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a barátnőm számára...

Lehet, hogy a barátnőm számára terhes a barátságunk?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátnőknek tartom magunkat, mindent megtudunk beszélni, jókat nevetünk satöbbi de mostanában úgy érzem kezd a dolog megváltozni.


Már a legelső pillanattól kezdve mindig én hívtam, kerestem őt. Ő szint sose, vagy csak alig-alig. Amikor felhoztam neki, hogy jól esne ha néha ő is felhívna azt mondta ne haragudjak, nagyon elkényelmesedett mert mindig én hívom és sokszor nem tudják kifizetni a számlákat. De egy e-mailt azért írhatna néha...


A lényeg az, hogy most is hívtam az elmúlt hetekben és anyukája vagy tesója vette fel a telefont és azt mondták, hogy dolgozik. Nem olyan régen derült ki-ő mondta-hogy nem is emlékszik már rá, hogy dolgozott volna azokon a napokon. Ma is hívtam és mondta anyukája, hogy most apukájával van és szeretne minnél több időt vele tölteni.


Szerintetek már nem akarja ezt a barátságot? Amikor találkozunk akkor minden rendbe egyébként, jól elvagyunk. Vagy túl gyakran keresem a társaságát? Heti 1-2-szer hívom fel..


L/19


2011. febr. 1. 18:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Természetesen megértem ha nem ér rá, de úgy éreztem leráz a családja.:S
2011. febr. 1. 18:28
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármi prolémája lehet mostanában, ami esetleg fontosabb annál, hogy gyakran találkozzatok. Az is elképzelhető, hogy boldogtalan vagy önmagával elégedetlen, és ilyenkor nem szívesen keresi más emberek társaságát (pl. én is ilyen típus vagyok, és nem azt jelenti, hogy nem vagyok kíváncsi a másik emberre, csak néha jobb egyedül).

De ha nagyon kedveled ezt a lányt, egyszer üljetek le, és nyíltan kérdezd meg tőle, hogy nem terhes-e számára, hogy te keresed, mert nem érzed a viszonzást. Szerintem el fogja mondani, hogy mi bántja.

2011. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!