Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú szerelmes belém, akibe a barátnőm szerelmes. Mit tegyek? Menjen tonkre a baratnommel a baratsagunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiu nalam joval idosebb nekem nem jon be de o szerelmes belem csak az a baj hogy van egy baratnom aki szerelmes ugyanabba a fiuba es en mar javasoltam hogy jojjenek oszze de a fiu nem akar.A baratnom ha mondjuk talalkozok a fiuval a baratnom rogton el akarja rontani az egeszet (mar sikerult neki)En nem akarok semmit attol a fiutol de jo vele talalkozgatni .Amikor rakerdeztem a baratnomre hogy feltekeny vagy miert csinal ilyeneket akkor rogton hogy o nem ,de kozben csak el akarja rontani.Amikor egyszer talalkoztunk mondtam a baratnomnek es aztmondta hogy arra az idopontra o is odajon eskuszom nem hiszem el mire jo ez neki?Most en csak baratkozni akarok azzal a fiuval de a baratnomet mar az is zavarja hogy keszitett a mobiltelefonjarol egy kepet rolam.Most beszeljek a baratnommel?Vagy mit tegyek?Amugy nagyon joba vagyunk a baratnommel en is elmondom a titkaim meg o is segitunk ha van miben de sokszor irigy ram arra hogy hogy oltozkodom ,ha barmit is kapok a szuleimtol mindenkinek tetszik csak neki nem.Szeret boszzantani is Miert teszi ezt velem?Haggyam a fenebe?Amugy csak en vagyok baratnoje senki mas.Es ha majd lesz meg ojan fiu akinek bejovok(soknak jovok be)es o pont szerelmes lesz akkor en most ne legyek boldog?Mondjuk ezzel a fiuval nem is tudnak boldog lenni mert nem erzek iranta semmit es ezt sokszor mondtam mar neki de ugy csinal mindha nem erdekelene folyton nyomul (persze en nem hagyom).A baratnom hat mit mondjak rola nagyon roszzfele(velem nem)senki sem szereti ha mondom neki hogy bekuljon ki ezzel meg azzal ot nem erdekli.Mindenkit csufol (szerintem engem nem)csak en vagyok neki akivel mindent megbeszel.Nagyon buta az iskolaban a tanarok utaljak mert ilyen roszzfele.Tudom most felteszitek a kerdest hogy akkor hogy baratkozok vele?Hat csak ugy hogy meg titkomat el nem mondott szivatni nem szokott es velem kedves es nem mond rolam semmit Tudom es ebben 100%-ig bisztos vagyok.Csak azt nem tudom hogy mit tegyek sajnalom a fiut mondjuk en csak baratkozni szeretnek vele.De ott a baratnom aki mindent tonkre akar tenni.Mar nem ertek semmit.Elore is kosz a valaszokat!
2008. márc. 21. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy barátság mindig fobtosabb mint egy pasi. főleg úgy h nem is vagy belé szerelmes a srác még hiheti azt h csak huzod őt és elöbb utobb igen ondasz neki. soval szerintem mond meg neki h te csak mint haver gondolsz rá és semmi több ha ezt nem fogadja el akkor hagyjátok, mert a barátnőd ha tényleg szereti akkor nagyon rosszul eshet neki. a barátnődel meg társalogj el egyszer nagyon komolyan, hogy kicsit változtatnia kellene a viselkedésén. semmire sem megoldás az ha műsokat csufolunk. neki sem esik jol, ahogy másnak sem. fontos h te boldog légy de te is tudod h ettől a sráctól nem akarsz semmit és közben megbántod vele azt az embert akire rábizod a titkaidat.keress egy másik fiut akit szerethetsz. a barátnőd meg nem értem miért féltékeny arra h te milyen ruhákban jársz meg hasonlok. mindenki lehet divatos és sexy nem kell a legdrágább cucokban járnia. elmehettek közösen vásárolni biztos találtok egy-két olcso jo cucot. mond meg neki h semmi értelme annak h féltékenykedik és ne báncson meg téged hanem becsüljön meg ha már rajtad kivül nincs senkije. és ha nem csúfolna mindenkit akkor ez enm is lenne igy. szoval a srácot hagyad és a barátnőddel pedig beszéld meg ezt a dolgod. hidd el leültök megbeszélitek komolyan. igy legalább megtudjátok, h h érze a másik és sokkal könyebb lesz és már nem fogod ilyen bonyolultnak látni a helyzetet
2008. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot!Mar nagyon sokat probaltam vele beszelgetni!De nem erdekli aztan meg ujra jon csufolja meg mindennek elhordja az osztalytarsaim meg a baratnoim es sir ha valaki megbantja en mar mindent megprobaltam de nem segitett adjatok meg tippeket elore is kosz:((
2008. márc. 21. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály a barátságban: ha a barátnődnek tetszik egy pasi,aki veled akar lenni,az számodra TABU!Én a barátaimmal így vagyok nagyon sok barátom van és nagyon jó a kapcsolatunk!A barátság fontosabb!Ugyanis pasid lehet 100 de igaz barát csak nagyon kevés!A döntés joga a tiéd,de szerintem mondd el a barátnődnek,hogy nem kell félnie te nem fogsz a pasival összejönni...ha igaz barát akkor elhiszi neked és meg is bízik benned!Tedd ezt!
2008. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Először is el kellene azon gondolkodni, miért nem szereti senki ezt a csajt. Nekem ilyen barátnő nem kéne, de te tudod. Nekem senki nem szabná meg kivel beszélgethetek. Én a te helyedben leülnék a csajszival és közölném, hogy zavar amit csinál és ha nem hagyja abba akkor kereshet más barátnőt.Viszont ha neked fontos ez a barátság, akkor nem ártna minél előbb tisztátni a dolgokat, mert mi van akkor ha neked lesz egy pasid aki neki is bejön... Ebben az esetben a fiú fog dönteni és ha neki te tetszel akkor ő fejre is állhat akkor sem fog kelleni neki. Csak a barátságotok tutira tönkremegy. Nekem volt egy barátnőm, akinek bejött egy pasi. Szilveszterkor úgy alakult, hogy öszejötem vele, de tudtam, hogy neki tetszik. Másnap első dolgom volt, hogy beszéljek a barátnőmmel és megkérdeztem, hogy zavarja e mert ha igen akkor itt le is zárom. Erre ő azt mondta, hogy neki ez a dolog csak plátói és nem zavarja, mert tudja, hogy ő nem kell ennek a pasinak.Igaz, így sem tartott sokáig.Viszont volt ez fordítva is. Én is azt mondtam neki, ha ő kell a srácnak akkor áldásom rájuk.Mi nagyon különbözőek voltunk külsőleg és belsőleg is, de lehet pont ezért imádtuk egymást, viszont nem volt olyan pasi akinek midketten bejöttünk.Mindent meg tudtunk beszélni.DE! A másik pasija ha már járt vele az tabu volt!!!!Szerintm ez így fair. főleg ha tudja hogy ő nem a pasi esete. Ha nem veled fog járni, majd jár mással, de az sem ő lesz.

Az meg hogy nem mondott rólad semmit, bertudható annak is, hoyg mint íród senki nem szereti ezért nincs kinek elmonani.Nyugodtan barátkozz ezzel a fiúval, mert a barátnődnek semmi köze hozzá kivel dumálsz, és nem is kell minden lépésedről beszámolni neki!

Bocs ha nagyon lehúztam a csajszit, de az alapján amit írtál én így látom!

2008. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom:*
2008. ápr. 25. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!