Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elvesztem így a barátnőmet?...

Elvesztem így a barátnőmet? Mit tehetnék? A barátnőm 360°-os fordulatot vett Félek hogy a barátságunk megy rá!? Sűrgősen valaki segítsen.

Figyelt kérdés
Tehát 8 éve legjobb barátnőm.Ő mindig a kitűnő visszahúzódó aranyos lány volt. Én meg a bolond őrült és mindenkivel jóbanlévő nagyszájú lány. Ez a 2 ellentét teljesen kiegészítette egymást. 8. év végére elértem nála hogy kicsit kibontakozzon és kicsit barátkozóbb meg életrevalóbb legyen. Ő meg ugye a taulásban mert egész nap tanult.Én is kitűnő voltam csak én úgy hogy alig tanultam.Minden jó volt rózsaszín köd. Majd jött a továbbtanulás.. Ugyan abba az Iskolába mentünk tovább. Elején minden jó.Kóteros élet. Majd a szobatársam miatt akkora fordulatot vett hogy rá sem ismerek. Ő is egy igazán aranyos legmenőbb lány csak túl jópofizó meg hogy neki mindig igaza van STB. És a bnőm állandóan őt utánozza még beszéd stílusba is szavakba.. állandóan nyivákólnak (hisztis lány filling) meg áhh. :S És most így ők ketten a kóterba megvannak menősködnek ..mindnkit leszarnak.Majd ha jön a hazautazás akkor minjárt jó vagyok neki :@:@ És akkor ha hazaérünk mintha semmi se történt volna.. Normális aranyos..:SS áhh mit tegyek? Kérlek lássatok el hasznos tanácsokkal..:'((
2011. jan. 1. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálj vele együtt lenni, hátha rájön, hogy nem jó, amit csinál :S Kár, hogy ez lett belőle, remélem, sikerül majd helyrehoznotok a kapcsolatotokat :(

{Ja és 180 az a 360, tudod, matek...}

2011. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
55%
360°= egy teljes kőr szóval megváltozott semmit(Y)
2011. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van ez így. Szerintem keress te is egy másik barátnőt. Nekem is két gyerekkori barátommal szakadt meg így a szoros kapcsolat. Először én is csak mérgelődtem, próbáltam még rendesebb lenni vele, de mindhiába mert észre sem vette. Most nekem is vannak más barátaim, jól elvagyok velük. A régi barátokkal csak akkor ruccanunk ki egyet amikor hazajövünk.

Hidd el nem annyira szörnyű...új barát, új társaság, új életcél. Csak addig a nehéz amíg találsz egy ideális barátnőt. Mondjuk nehéz egy legjobb barátot szerezni, mert ilyen korban általában mindenkinek van már egy legjobb barátja. De tutira fog sikerülni.

2011. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
NE haragudj csak teljesen kivagyok hogy 8 év ennyit ér ..:S Amíg úgymond itt én voltam a "népszerűbb" vagy micsoda.. addig én végig vele voltam buzdítottam meg minden.. most hogy a másik iskolába egy menőbbet talált és így lekoptat..:S mondtam neki hogy nézze már meg mennyire más vagy .. erre csak kiröhögött.. :S Eddig senkinek egy rossz szava nem volt rá.. de most?? mindenkitől hallom hogy mennyire megváltozott és a közös barátaink tőlem kérdezik hogy miért ?? Én meg állandóan azt válaszolom hogy tőle kérdezd ..Mert ha még egyedűl én veszem rajta észre akkor igen, lehet hogy bennem van a hiba.. de mikor már a 20. kérdezi..:S akkor már eléggé szarul esik :(( Mindenesetre köszönöm a választ :)
2011. jan. 1. 17:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát hiába keresnék új társaságot nagyon nehéz lenne akkor is mert ahol lakok ott is ugyan az a baráti társaságom.. ( 1 ember miadt meg őket soha nem dobnám el) a Kóterba is.. Kóterba egy szobába vagyunk. még a suliba van olyan óra ahol mellettem ül..és ugyan azzal a busszal jövünk haza.. nehéz lenne kerűlni..:SS
2011. jan. 1. 17:43
 6/7 A kérdező kommentje:
*miatt
2011. jan. 1. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne dobd el a nyolc évet,basszus!Beszélgess el vele rendesen,normálisan!Ha abból sem ért,akkor próbálj vele többet lenni,próbálj úgy viselkedni,mint egy hülye ribi,csak addig,ameddig le nem szól ő is!Utána pedig világosítsd fel,hogy csak őt utánozod.Akkor ha okos,akkor ráébred,hogy nagyon megváltozott..
2012. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!