Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezhet olyan,...

Szerintetek létezhet olyan, hogy egy 26-27éves férfi beleszeret egy 18éves lányba? és tényleg érez iránta, nem csak ARRA játszik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 22:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
De még mennyire. Belém 19 évesen szeretett az akkor 33 éves barátom. Több, mint fél éve vagyunk együtt, remélem, még sokáig:)
2011. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én még 34 évesen is "lánynak" mondom magam, pedig asszony vagyok. Ki hogy érzi...


Nem lehetetlen a dolog, de ha te úgy állsz a kapcsolathoz és a szexhez, hogy "arra" kellesz-e, tökéletesen éretlen vagy rá. A szex 2 ember kölcsönös örömszerzéséről szól, ha te úgy gondolod, hogy áldozatot kell hoznod és ki fognak használni, vagyis nem lesz benne örömöd, ne csináld, mert ezzel megalapozod azt, hogy később, amikor már vágysz is rá, akkor sem fogod élvezni.

2011. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az első komoly kapcsolatomban Én 19 voltam a párom 29 5 évig voltunk együtt.
2011. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!