Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy lány...

Szerintetek ha egy lány 23évesen még szűz az nagyon ciki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 16:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem ciki. És minden rendben van az ilyen lányokkal. Ez most csak egy "divat" hogy rögtön az ágyba kell ugrani. Érdemes kivárni az igazit.
2011. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem ciki. Nem kell a mai divatot követni. Sokkal többet ér egy nő,ha nem fekszik le mindenkivel,hanem vár arra,akivel megszeretik egymást. Annak sekélyes az érzelmi világa,aki "tapasztalatokat" akar szerezni,minden útjába kerülővel.

27/F (Nem az előző vagyok)

2011. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
92%
magánügyed, h az vagy-e. nem ciki, de nem is átlagos. nem baj, ha nem fekszel le fűvel- fával, de fura, h ennyi idősen nem volt még tartós kapcsolatod. ha vallási okokból tartogatod magad, akkor keress hozzád hasonló fiút. előtte biztos nem lesz ciki...
2011. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
44%

Én nem cikinek nevezném hanem arra gondolnék rögtön hogy itt valami baj van ha 23 évesen még nem volták kíváncsi vagy nem jutott eszedbe vagy nem érezted hogy neked már kellene a szexualitás...!

Öcsém 25 éves és szűz és szerintem ő ciki!!

2011. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
66%
Én is az vagyok, és 25 vagyok, és szerintem ciki, főleg azért, mert már bennem van, hogy ha összejövök valakivel, elmondjam-e vagy sem, de inkább nem, de biztos rájön + gátlások már igencsak vannak. Egyébként tényleg nem stimmel minden (általában), mert pl számomra nagyon nehéz összejönni valakivel érzelmileg, és közel engedni + állati válogatós vagyok és ja, nem vagyok bűnronda...
2011. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem egyáltalán nem ciki. Inkább az a ciki, hogy egy csomóan mindenféle elkötelezettség nélkül odaadják magukat bárkinek. Aki azt mondja, hogy sérült vagy az meg olyan sötét mint az éjszaka és halvány gőze sincs a komoly kapcsolatokról.

Én mellesleg 22 voltam mikor összeházasodtunk és az esküvőm napján elvesztettem a szüzességem is. Egy percre sem bántam meg, hogy vártam és nem adtam oda magam bárkinek.

2011. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
15%
Várd meg amíg eljön az igazi. Akkor is, ha már 40 éves vagy, tele gátlásokkal, feszült, lassan már gyermeket sem tudsz kihordani, de várd meg a nagy Őt! Nehogy élvezd az életet a barátoddal! NEM!! Várd az igazit..
2011. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne már mentálisan baja egy ilyen lánynak??? Inkább annak van baja, aki 14 évesen összefekszik mindenféle férfivel.

Én is elég későn vesztettem el a szüzességemet, nem azért mert bűnronda vagyok vagy azért mert, nem tudok emberekkel kommunikálni. Egyszerűen a sulimban alig voltak fiúk, szórakozóhelyeken pedig csupa olyannal találkoztam, aki csak le akart fektetni. Hát ebből inkább nem kértem.


A mostani páromat tök véletlenszerűen ismertem meg. Úgyhogy kérdező fel a fejjel, semmiről nem vagy lekésve.

2011. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
97%
Sziasztok! Igazából csak azért írok, mert néhány választ elég érdekesnek találok... Én is szűz voltam 23 éves koromban, egészen pontosan abban az évben vesztettem a szüzességemet. Sem érzelmi defektes nem vagyok, sem pedig bűn ronda :-) Most 35éves vagyok, boldog vagyok a párommal, és vagy egy gyönyörű kisfiúnk. Én nem jártam disco-ba, bulikba amikor 14 éves voltam, mert nem volt rá igényem. Későn érő típus vagyok, és eléggé válogatós a pasik terén. Nem éreztem úgy, hogy oda kellene adnom magam valakinek, csak azért, mert már elmúltam 18 vagy 20. De ez csak az én meglátásom. Én sem ítélem el azokat, akik 15-16 évesen egy átbulizott éjszaka után, félrészegen veszítik el a szüzességüket, csak megvan róluk a véleményem. Minden jót Nektek!
2011. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
37%
Nem a 60-as években vagyunk, könyörgöm!
2011. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!