Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy lány...

Szerintetek ha egy lány 23évesen még szűz az nagyon ciki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 16:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
27%
Ha egyszer érzed hogy kell a szexualitás akkor miért állsz ellen??Ennyi!!!
2011. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem tartom cikinek, de tény, hogy ritka, mint a fehér holló. Többek között éppen emiatt is becsülni való.
2011. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
97%
Én is 23 vagyok,és szűz. Elöször is: nem vagyok bűnronda és mentálisan sincs gond velem. Jófejnek és kedvesnek tartanak, talán csak az a baj velem,hogy az átlagosnál gátlásosabb vagyok. Viszont,mint már elöttem írták nekem is vannak bizonyos igényeim aminél alább nem adok. Számomra a szex egy igen intim,bizalmas viszony, nem fekszek le akárkivel! Néha én is "cikinek" érzem, de talán azért, mert olyan a világ,amilyen. 100 éve az volt a ciki, ha valaki házasság elött szexelt. Szóval: ne érezd cikinek,mert nem az! A jövendőbeli párod (ha olyan) még büszke is lehet rád.
2011. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
68%

Cikinek nem ciki, mert inkább az a ciki, ha valaki 13 évesen kúratja magát agyon és erre még büszke is. De nem is mondanám normálisnak. Azt tudom elképzelni, hogy egy ilyen nő vagy baromira fennhordja az orrát (én aztán megválogatom címszóval) vagy képtelen szoros érzelmi kapcsolatra férfiakkal. Esetleg van egy iszonyú negatív aggszűz kisugárzásuk. 23 évesen már felnőtt nőről van szó és igenis kellenek a szexuális tapasztalatok, mert akinek ennyi idős korára egyáltalán nincs, igenis hátránnyal indul a párkapcsolatokban.

25 N

2011. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
33%
Látod? Legyél szűz akár életed végéig, mert az milyen jó dolog, ritka mint a fehér holló! :DDD
2011. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
55%

És szerintem az ciki, hogy egyesek szemében csak az van, hogy 13 évesen buli után, mert 23 évesen óriási nagy szerelemben, bizalomban ...

Pff..

2011. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
26%
Valami nem stimmel... nem igaz, hogy senkivel nem jutottál el addig a bizonyos szintig... Ha valaki összejön egy normálisabb valakivel, akkor nem létezik, hogy nem veszti el előbb utóbb. Mondjuk én sem kapkodtam el, csak 18évesen vesztettem el. De nem tudom ki az a marha, már bocsánat, aki 23éves korában ott tart, h semmi tapasztalata nincs. Milyen lesz megismerkedni egy veled egykorúval és eljutni odáig? Ő nem úgy fog kezelni, hogy szűz vagy, legalábbis nem hiszem, hogy természetesnek tartja. Senki nem tartja természetesnek. Az ilyenek vagy nagyon magukba vannak roskadva és képtelenek kapcsolatot létesíteni, vagy annyira rondák, hogy mégcsak meg.. se .. meg senki őket. :S
2011. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
42%
nem mondanám cikinek, de azért kicsit fura. ebből arra következtetnék, hogy még nem volt párkapcsolata (komoly) ami azért nem a legjobb dolog, nem egészséges. persze látatlanba nem tudom megmondani, hogy mi veled a helyzet, de az, hogy szűz vagy az egyáltalán nem ciki.
2011. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
81%

16:20 meg a tobbiek, akik mondjak, hogy baj van vele:


Arra meg nem gondoltatok, hogy

1. a mostani kozegeben nem talalta meg az igazit vagy nem is nagyon kereste eddig, mert ugy volt vele, hogy eloszor alapozza meg a jovojet tanulassal es/vagy munkaval?

2. nem is akart meg szexelni? (mondjuk vallasi, erkolcsi okokbol)


Ram is igaz volt mindketto 21 eves koromig, amig ferjhez nem mentem. Semmi problema nincs velem es gondolom, hogy a kerdezovel sem.

2011. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem is értem miért lehet a gy-kn naponta feltenni ilyen kérdést, amikor erre nem lehet másoknak válaszolni. Ciki, ha annak érzed, mert már próbáltad elveszteni de senki nem akarta veled. Akkor meg nem ciki, ha ez a te döntésed. Kit érdekel mit gondol más, mi az átlag? Csak te tudod, ciki-e ez neked. Mi nem. Osztogathatjuk itt a véleményünket, de most tényleg egy anonim forumontól vársz választ erre a kérdésre?
2011. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!