Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin napra mit vehetnék a...

Valentin napra mit vehetnék a barátomnak?

Figyelt kérdés

főként fiuk véleménye érdekelne.minek örülnétek?örülnétek ha v.mi plüss állatot kapnátok és mellé v.mi csokit meg méf v.mit??

16/L 17/F


2011. febr. 2. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem őt kérdezed? Annyi féle fajta pasi létezik most leírnak itt neked egy csomó választ, attól jobban fogod tudni, hogy az akivel TE együtt vagy mire vágyik?
2011. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán férfias egy plüss állatot venni...a csoki még bele fér ha a kedvenc csokiját veszed...

a válaszok engem is érdekelnének mert bajban vagyok hogy mit vehetnék a barátomnak...nem dohányzik,nem iszik alkoholt így elég nehéz...

De amit már kapott tőlem és örült is neki: feliratos törölköző,piercing,póló,dezodor,spray,pénztárca,csoki,sütöttem neki szív alakú sütit...

én most azon gondolkozom hogy karórát veszek neki...vagy egy fénykép keretbe kinyomtatom a közös képünket...

2011. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gravírozott tollat vegyél.Szerintem az szép is és hasznos,ha van nála-valakinél- toll.
2011. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!