Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha nem veszek a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem veszek a barátomnak semmit valentin napra?

Figyelt kérdés

Lassan ez az 5. évünk együtt, bár volt közte egy szakítás is, szal ha onnantól nézzük, akkor pár hónapja vagyunk együtt. Eddig ő soha nem vett nekem semmit valentin napra, soha nem ünnepelte, mindig én "sírtam" ki, hogy kapjak valamit, mert ő mindig kapott.

A szakítás óta változott a kapcsolat, mostmár én nem ragaszkodom annyira hozzá, mint ő hozzám. Viszont nem tudom, ő vesz-e vmit valentin napra, mert eddig nem vett, és most se említette, hogy készülne bármivel. Én nem készültem, már nem érzem azt, hogy hűde fontos lenne, mint eddig.


Viszont az rosszul fog kijönni, hogy ő este elém áll valamivel, vagy esetleg holnap, én meg semmivel.


2011. febr. 13. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vegyél csokit v vmit. tedd el. ha ad vmit akk te is add oda, ha nem akk meg ne add oda. ha csokit veszel azt meg meg is tudod majd enni ;) nem megy kárba
2011. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ilyen kérdés nem volt, de... Ha nem ragaszkodsz hozzá, meg nem tartod fontosnak, akkor inkább szakíts vele!
2011. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk bonyolultabb, minthogy ezt így el lehessen dönteni, bocsi utolsó :)

Most ő van nagyon odáig értem, én pedig nem. Nem lenne semmi gond, de elvárja, hogy megszakítsam egy kedves barátommal a kapcsolatot, ami ráadásul megromlott a barátom jóvoltából. Ezért ő nap mint nap féltékeny, én meg nap mint nap morgok vele, hogy még mindig nem száll le szegény srácról.

2011. febr. 13. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:

A féltékenység ilyen bicikli...

Szerintem ha eddig nem tartottátok meg, nem kell neki semmit venned.

2011. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem gáz.

ez csak egy olyan dolog ami mas országból indult, és eljott hozzank is.


bezzeg a szaloncukor az meg csak nalunk van, es mas orszagokba persze hogy nem "megy" at.

2011. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még csak véletlenül se vegyél neki!

Évekig szórakozik, hogy ő nem vesz, aztán végül te könyörgöd ki, ennek ellenére 4 évig nem jutott eszébe venni neked.

Na most fordult a kocka. Ha vesz neked, akkor ő lesz abban a helyzetben, amiben te voltál annó. Viszont gondolj már bele? Te veszel, és ő megint nem. Na, az milyen égés lesz már?

Amúgy úgy gondolom, hogy inkább a fiúk dolga erre odafigyelni..

2011. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!