Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak valentin napra ha fél éve vagyunk együtt? 14/L

Figyelt kérdés
Felhalmozódtak az ünnepek ezért sálat és kis apró ékszert meg képet már kapott. Az ötletekből teljes mértékben kifogytam, ruhát nem merek neki venni. Mit illik ilyenkor venni neki ha még ennyire friss a kapcsolat? köszönöm.
2010. jan. 29. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valentin napra szerintem vehetnál neki apró plüsst az illik ilyenkor.
2010. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*vehetnél
2010. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem süss valamit! Mondjuk én nem vagyok a Valentin nap híve, de volt már olyan párom, akinek ez fontos volt, és neki szívecske formájú aprósütit sütöttem. De ha van tortaformád szív alakúban, az is jó.

Hozzátenném, hogy a szívecskés plüssállatok annyira giccsesek, de ha nektek tetszik, azt is vehetsz...

2010. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vehetsz neki ruhát, pl. egy pólót, ha tudod a méretét, stílusát meg gondolom ismered :)


Amúgy jó látni, hogy vannak értelmes 14 évesek is... Jó a helyesírásod, normálisan fogalmazol, megköszönöd. Tényleg jó látni :)))

2010. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fiúnak plüsst ne, de te ismered, ha szerei az ilyen giccses-lányos dolgokat, akkor lehet. A süti jó ötlet vagy a MIlkának van szívecske formájú bonbonja is, annak is örülne, ha szereti a csokit.
2010. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
bemész egy ilyen fényképes boltba veszel előtte egy párnahuzatott és a fényképeteket rányomtattadod én is kaptam anno és nagyon bejött ;)vagy akár meglehet csinálni egy hógöbbel vagy plüssmackóba belehímeztettni h szeretlek ...XD + egy kis csoki hozzá :) soksikert;)
2010. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én tavaly páromnak még előző nap vettem egy héliummal töltött lufit, elrejtettem, reggelre mikor felébred a feje fölött lebegett a lufi egy kis idézettel, hogy mennyire szeretem és kész volt a kedvenc reggelije. :)
2010. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) a lufin komolyan elgondolkodtam jó ötletnek tünik. ruhát is vennék neki, de a tapasztalataim szerint ami neki tetszik fiú cuccban azt én, ami pedig nekem tetszik azt ő utálja. szerencse hogy még van időm.:P
2010. jan. 30. 16:59
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Parfüm.Nagyon sokan szeretik a külömböző kellemes,erős parfümöket.

Vagy ha ez az ötlet nem tetszik akkor csináltathatsz külömböző dolgokat a fényképetekkel. pl:bögrét,felsőt.

2010. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vmi olyan dolog kéne amit nem felejt el soha a párod. Rugd tökön:-)
2010. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!