Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El kéne mondani neki, pasik...

El kéne mondani neki, pasik ti mit szólnátok ha egy ilyen hírt hallanátok?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm kórházban van mert volt egy spontán vetélése és meg fogják még kicsit kaparni.Ő nem tudta h terhes,hisz gógyszert szed és eddig menstruált is.


Én azon gondolkodom h irjak e annak a srácnak aki lett volna a gyerek h mi történt vagy inkább ne. nem tudom mi lenne a helyes. Barátnőm nem akar neki szólni mert vagy azt hinné h nem is az övé lett volna a gyerek,vagy pedig szánalomból lenne vele. Elég bonyolult az ő kapcsolatuk. Már két éve szexpartnerek,de semmi több,igaz ebbe a két évbe volt egy fél éves szünet. Ez azért mert a srác bunkó módon pattintotta a barátnőmet.Barátnőm már kezdetektől nagyon szerelmes ebbe a srácba,és nagyon maga alatt volt mikor egyszerüen lekoptatta. Most mikor megint elkezdtek találkozgatni ugy volt h rendes kapcsolat lesz belőle. De barátnőm,és én is úgy látom h a srác csak akkor keresi őt mikor épp olyanja van. Ezért barátnőm már hete nem reagált semmire mikor kereste,mert ugy gondolta h akkor inkább ne legyen semmi mint h csak sex.

Én azért gondoltam h irok a srácnak mert bízok benne h lehet megjön az esze és most tényleg összejön rendesen a barátnőmmel. Titkon barátnőm is reménykedik benne h ez megtörténhet,de lépni nem mer.

Bele avatkozzak?


2011. febr. 2. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
A barátnőd helyében biztos nem foglalkoznék többet veled. De még csak akkor sem ha nem mondanál semmit, de kiderülne, hogy akartál volna.
2011. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
ne szólj bele!
2011. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mikor ma bent voltam barátnőmmel,akkor mondta h milyen jó lenne ha a srác tudná h most kórházba van és miért van ott,és vele lenne a bajban. Kérdeztem tőle h szóljak e neki,azt mondta h nem is biztos elhinné h az övé lett volna...
2011. febr. 2. 23:50
 4/15 A kérdező kommentje:
ezért gondoltamh lehet szólnom kéne neki...
2011. febr. 2. 23:51
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Ne szólj bele!!!
2011. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál, abból az derül ki, hogy totál megbízhatatlan az ürge. Jobb ha a barátnőd észhez tér és kiheveri. Ne kavarj még be te is. Kínszenvedős kapcsolat lenne ezután is, szerintem.


Inkább legyél sokat a barátnőddel, és erősítsd lélekben! Ha jobban lesz, csinálj vele közös programokat, és bíztasd, hogy ismerkedjen másokkal! Ez a legokosabb amit tehetsz!

2011. febr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ez a kapcsolat így is túl komplikált, meg különben sem jó beleszólni mások magánügyeibe, inkább ne avatkozz bele.

inkább hívd fel a barátnőd figyelmét a helyes tablettaszedésre, ha segíteni akarsz.

2011. febr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólj bele!!!!!

ha tényleg ilyen nyomi a srác, h csak d*gni jár a b.nődhöz, akk a te kis segítséged után még azt se tenné.

ezt akarod? h a b.nődnek még sz*rabb legyen? te tényleg azt gondolod, h az ilyen srácok akkk komolyabban veszik a csajt, ha tudnak a vetéléstől? csak megijesztenéd, h mi lett volna, ha nem megy el a gyerek -.- ...és akk aztán többet nem hall a csaj róla.

Ne merj szólni neki!!!

2011. febr. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lettem volna ilyen helyzetben (szerencsére nem fordult elő), úgy éreztem volna, hogy a saját barátnőm árul el a legaljasabb módon. Többet szóba sem álltam volna Vele! Semmi esetre se avatkozz ebbe bele!!!!


"Ezért barátnőm már hete nem reagált semmire mikor kereste,mert ugy gondolta h akkor inkább ne legyen semmi mint h csak sex. "


Jól gondolkodik a barátnőd, szegénynek épp elég nehéz most sz.rkavarás nélkül is.... inkább amennyire csak tudsz állj mellette, hogy átvészelje ezt az időt. :)


Szép Napot!

2011. febr. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó vagyok. Ha mégis megteszed, nem vagy Barát.. gondolkodj kicsit!
2011. febr. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!