Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok az alábbi történet...

Mit szóltok az alábbi történethez?

Figyelt kérdés

Férjem szokott menni munkahelyi rendezvényekre, pár napos konferenciákra, én ezeket nagyon nem csípem. Most is (2 hete) bejelentette, h megy 2 napra. Nagy nehezen rábólintottam, mondta, h munka lesz és valami csóró szállóban lesznek. Erre szépe derültek ki a dolgok: már előző este lemennek, vagyis 3 nap. Utána: nem csóró szállóba mennek, hanem luxus wellnessbe. Majd: Nem előző este indulnak, hanem előző reggel.

Mikor rákérdeztem, azt mondta, h ő is csak most tudta meg ezeket, azért nem mondta.


2011. febr. 4. 15:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%

Simán lehet, hogy tényleg nem tudta.


De téged miért is zavar, ha elmegy?

2011. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem csíped ezeket? Most komolyan. A munkahelye szervezi. Én örülnék, ha a férjem elmenne és jól érezné magát, olyan feleség meg nem kellene semmi pénzért, aki inkább egy olcsó szállodába kíván és azért akad ki, hogy nem rossz a hely ahová megyek.
2011. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
Mit szólnék? Hát elhinném! Ha te egy ilyennél kételkedsz a férjedben, akkor más is áll a háttérben!
2011. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
63%

Apukám is távmunkába dolgozik vele is ugyanezeket csinálják, csak nem Wellnesközpontba megy hanem hidak és felüljáról építésében vesz részt.

Szóal saját tapasztalat alapján akár igaz is lehet, de ha kételkedsz akkor kérdezd meg és Ő válaszoljon őszintén!

2011. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Azért, mert egyedül leszek 3 napig teljesen. Őszinte voltam, ne fikázzatok.

Az is zavar, h nem mondta el ezeket a dolgokat, én találtam rá a gépén. Nem kutakodok, csak közös gépeket használunk és nagy ablakban felugranak az üzenetei.

2011. febr. 4. 15:14
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, h nővel megy és örülök, h ti sem ezt írtátok.
2011. febr. 4. 15:14
 7/29 Cory Rose ***** válasza:
55%
Nem szólnék semmit, nem értem mi a probléma.
2011. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%

Az esetleg nem jutott eszedbe, hogy talán azért nem mondta el, mert tudja,hogy neked rossz itthon maradni egyedül és nem akart még ezzel jobban bántani!

Az én férjemnek is van,hogy el kell menni pár napra! Persze rossz, de azét még nem ütöm agyon!

2011. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
32%

És ha egyedül leszel akkor mi van??? Az ilyen viselkedéssel tönkreteszed a kapcsolatod. Menj te is valahová a barátnőiddel, találd fel magad. Ne csodálkozz, hogy nem mondta el, én sem mondtam volna el a helyében.


Az más lenne, ha megcsalna vagy valami, de ez munka..

2011. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
3 nap azért nem egy nagy idő. Fogd fel úgy, hogy nincs otthon a macska, cincoghatnak az egerek. :) Persze semmi rosszra nem kell gondolni, de egy kis csajos program a barátnőkkel, vagy csak egy kis kényeztető szépségápolós nap pont jól jönne.
2011. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!