Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a történethez?

Mit szóltok ehhez a történethez?

Figyelt kérdés
A katonaságban történt ez a sokkoló eset.A konyhás asszony esténként amikor már ettek a katonák mindig engedett vizet a nagy üstbe és alágyújtott majd belemászott és fürdött.Azt tudni kell ezekről az üstökről,hogy kívül zárható és nyitható.Na szóval fürdött benne míg nem egyszer a fedő ráborult az üstre és rázáródott.Aztán másnap megfőve találták szegény asszonyt az üstben.Ismeritek?Netán vélemények?
2011. ápr. 26. 21:13
 1/5 anonim válasza:
szívás :)
2011. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én máshogy ismertem, de teljesen hasonló történetet. Brutál belegondolni is.
2011. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen elég gyomorforgató.Te elmesélnéd,hogy hallottad?{Persze csak ha nem zaklat fel a dolog.}
2011. ápr. 27. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, de már nem találom azt a honlapot, ahol olvastam szóval nem biztos, hogy pontos vagyok.


Volt kettő takarítónő, akik egy börtönkonyhában ( vagy valami hasonló helyen, ahol sok embernek ugyanazt kell csinálni) dolgoztak. Volt ott egy hatalmas üstféleség amibe simán belefért egy ember is. Az az üst úgy működött, hogy egy gombra bezáródott, és bizonyos időig ki sem nyílt egy zár miatt, benne a hőmérséklet akár 300°-ra is felmehetett. Az egyik takarítónő belemászott és leguggolt, hogy az alját takarítsa le, de a másik véletlenül megnyomta az indítógombot. A szerencsétlen nő hosszú ideig halhatta, ahogy a kolléganője megsül odabenn.

2011. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uhh:S.Jézusom ez se gyenge.Köszi!
2011. ápr. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!