Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik voltak az elhunyt szülőite...

Mik voltak az elhunyt szülőiteknek az utolsó szavaitok? És Nekik hozzátok?

Figyelt kérdés
Már máshogy viselkednél, ha tudod, hogy az az utolsó?
2011. febr. 5. 14:29
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Vagy más közeli hozzátartozókhoz, barátokhoz.
2011. febr. 5. 14:32
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Az övére már nem emlékszem, az enyém az, hogy szeretlek.
2011. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem, mert nem úgy búcsúztunk el, hogy többé nem látjuk egymást :(
2011. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Kórházban: ő: menjetek csak, mert lekésitek a buszt, én: gygyulj meg! :(:(:( //Apu 2006 Kecskemét


21/L

2011. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Anyám azt mondta:Bocsánatot kérek mindenért!

Én:Megbocsájtottam...

2011. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem,nem viselkednék máshogy.Németo.-ban éltünk a kisfiammal-ez 1996-ban volt-és hazajöttünk,mert a Nagypapim már elég rossz bőrben volt.Bementünk hozzá a kórházba(a kicsivel,Ő akkor 5 éves volt),a Papim meg erőre kapott.Enni,inni kért,felült,és viccelődött is.Aztán mondta,hogy nagyon vigyázzunk hazafelé,mire legközelebb jövünk,ígéri,már otthon lesz.Mondtam Neki,hogy imádom,és jól megölelgettem.Mi aznap este indultunk vissza,Karlsruhéba.Másnap hívott Apa,hogy a Nagypapi meghalt...a szüleim szerint engem várt(én voltam a kedvence),mert mondták Neki,hogy jövök haza az egy szem kis dédunokájával.De azt is megvárta,hogy vissza menjek.December volt,nagyon hideg,hó stb. és Apukám nem engedte meg,hogy hazajöjjünk a temetésre(mivel tudta,hogy milyen idegállapotban vagyok),mert félt,hogy valami történik az úton.
2011. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Anyuéra nem emlékszem, hogy mi volt az utolsó. Talán este adtam neki 1 puszit, hogy aludjon jól. Aztán reggel már nem élt...


Apunál meg a kórházban egy vasárnap: majd megpróbálok bejönni holnap is. Szegény már nem igazán volt magánál, annyit mondott hogy rendben van. Sajnálom, hogy nem mentem be hozzá, mert valami "k*rva fontos" dolgom volt....Persze így utólag már semmi sem lehetett volna olyan fontos, de úgy voltam vele, hogy "áhh, majd bemegyek hozzá máskor". Szerda reggel azzal hívtak telefonon, hogy meghalt az éjjel...


Igen máshogy viselkednék. Anyunál nem feltétlenül, de apumnál igen. Illetve nem is csak az utolsó alkalomnál, hanem úgy kb az utolsó hónapokban...Sokszor gondolkozom rajta, hogy mekkora idióta voltam, de már késő. Remélem nem haragszik rám :(

2011. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Mondja már meg nekem az a szívtelen vadparaszt aki lepontozgatja a válaszokat, hogy melyik válasz miért is nem hasznos?
2011. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Mi veszekedtünk szokás szerint mert apum alkoholista volt és vert bennünket. És ebben a helyzetben mondtam ,hogy bárcsak meghalnál már. Mire ő: Hidd el te előbb fogsz megdögleni.

Másnap kórházba vitték 1 hét múlva meghalt.

Csak egyszer voltam a temetőben mikor temették de akkor sem sírtam. Annyi fájdalmat és traumát okozott ,hogy soha nem fogom bánni hogy így történt.

2011. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó szavakra már nem emlékszem, csak arra, hogy én éppen indulok a busszal, apa pedig mutatja a kezével, hogy hívjam fel. Ez az utolsó konkrét emlékem róla, pedig biztos, hogy beszéltünk még utána is telefonon. 3 éve halt meg, nagyon hiányzik! :( 18/L
2011. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!