Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "mert te életre való vagy"!...

"mert te életre való vagy"! Unom ezt a szöveget, mit tegyek h nekem is segítsenek kicsit?

Figyelt kérdés

Unom h a semmire kellő nővérem egyet füttyent és már segítenek is neki,ind anyagilag,mind természetben.

Nekem meg ha problémám van az életben,semmit nem segítenek,mert h én életre való vagyok,és meg tudom oldani!

Mindig ez van,és már nagyon unom. Tele vagyok hitelekkel,mert nem tudtam megoldani dolgokat amit a szüleim szerint meg tudtam volna. Egy csomó dolog összejött egyszerre és csak azt hangoztatják h életre való vagyok meg tudom oldani.

Jó tényleg ha szükség is volt rájuk,egyszer kértem elutasítottak akkor megoldottam vhogy,ezért is van pár hitelem :S

De marha rosszul esik,h most isjól jönne a segítságük,és nem segítenek. Munkanélküli lettem,levonták a hiteleimet,maradt 5000Ft.om a hónapra,és nem hogy pénzel,de még a heygről krumplival se segítenek. De még haza sem költözhetek,pedig az albit se tudom kifizetni,mert tesóm költözik haza a gyerekeivel és akkor nem lenne külön szobája a nővéremnek,ha én haza költözök egy szobába kell lenniük. nem tudom mit csinéljak,Providentet kéne felvennem h ki tudjam fizetni az albérletet,és enni is tudjak.

Elegem van,h nekem soha nem segítenek,de elvárják h én segítsek :(


2011. febr. 5. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem látunk bele az életedbe,de ne vegyél fel hitelt semmiképp főleg ne a providenttől,mert háromszor annyit fizethetsz vissza...

Szerintem mond meg a szüleidnek,hogy milyen helyzetben vagy, biztos nem fogják azt mondani,hogy menj az utcára..mond,hogy jó lesz neked a nappaliban is...

2011. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Valószínű most mindenki hülyének fog tartani....de szerintem...

a szülőknek nem csak addig kell támogatni, meg foglalkozni a gyerekével, míg kicsi.....szerintem undorító hogy ilyen helyzetben vagy és nem segítenek, neked viszont kell...Ha a nővérednek segítenek, valószínűleg van rá keret, szóval igazán segíthettek volna neked is. minek szülnek gyereket, ha ott hagyják a sz*rban?

2011. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elmondtam milyen helyzetben vagyok,de nem segítenek. Bíztatnak hmajd lesz másik munkám és felajánlották h lesznek tanuk ha veszek fel Provindentet :(

De most tesómnak nagyobb szüksége vana támogatásra,mert ott hagyta az élettársát akitől a második gyerek van,és h ő még soha nem dolgozott egy napot se,ő nehezebben talál munkát,meg a opicikre is vigyázni kell,én meg eddig is meg tudtam oldani. DE most nem tudom :(

2011. febr. 5. 16:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Már bánom h annak idején nem voltam én is olyan szerencsétlen mint tesóm,akkor most nem lennék életre baló :S :(
2011. febr. 5. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy egyébként? Fiú vagy lány?


Egyetértek a második válaszolóval, nem csak 18 éves korig kell segíteni a gyereket...

Nem hiszem el,hogy nincs náluk 2 négyzetméter ahol meghúzhatod magad...:S

Az ilyen embereket nem tudom megérteni, rendben van,hogy a tesódnak nagyobb szüksége van rá, de most képesek hagyni,hogy egy olyan kölcsönbe belemenj amiért 3szor annyit fizetsz majd vissza..főleg így,hogy már így is kölcsönt fizetsz??


Még az lehet megoldás,ha van valami ingóságod,motor, autó, ékszer,amit eladsz...

2011. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Detto mint férjem szülei csak pepitába. A tesóját nyomják pénzel, kajával akármivel amivel csak lehet mi meg le se vagyuink sz@rva és nekünk van 2 gyerekünk, neki meg marha nagy hitele meg sezrencsétlen élete.

AMúgy én úgy vagyok vele, hoyg ne segítsen, mert nem szorulok rá, de a másik tesót miért kell nyomni? Ha pénzt is nemhogy a tartozásait fizetné ki még vesz fel rá, meg LED tv-t veszünk, meg új telefont mert az 1 éves már nem jó... Gáz!

Persze nálatok többről van szó. Csak biztatni tudlak, mi is voltunk ilyen helyzetben de kieveztünk belőle segítség nélkül. BAráttól nme tudsz segítséget kérni?!

2011. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mond nekik hogy terhes vagy és lelépet az apuka nincs más választásod mint haza költözni.

A szüleid irtó életre valók hát az össze unokáról gondoskodjanak.

2011. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis költözz haza a nyakukra, jaj akkor a nővérednek nem lesz külön szobája,és???

(Vagy nincs esetleg nagymamád, rokonod,aki befogadna?)

2011. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!