Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Apám már azt...

Mit csináljak? Apám már azt is feleselésnek nézi, ha magamban olvasok egy szöveget az interneten vagy egy könyveben. Ezért állandóan belém köt és sose hagy tanulni.16/F

Figyelt kérdés
Úgy érzem totál el akarja szúrna a jövőmet. Sose hagyja, hogy tanuljak, gyakoroljam a programozást stb.
2011. márc. 4. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban mi a feleselés?
2011. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadban olvasol, akkor hogyan hallja meg? Még a végén kiderül, hogy skizofrén vagy :D
2011. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát attól függ, miket olvasgatsz... :D
2011. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mért nem tudsz programozni attól :O?...

én fejbe szoktam ..programozni.. ha unatkozok órán..

2011. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, de megpróbálok válaszolni: próbáld meg neki elmagyarázni, hogy a programozásból jobban megfogsz tudni élni, mint bármilyen más szakmából! Így mindjárt támogatni fog! Ha mégsem,akkor javaslom, hogy 18 évesen próbálj meg elköltözni!
2011. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor olvass hangosan, es programozz is hangosan. :P
2011. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18 évesen még a 12 osztályt fogom járni (visszafogtak oviban), szóval még nem tudok elköltözni.
2011. márc. 6. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!