Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen sablon szöveget írnál...

Milyen sablon szöveget írnál ha valamelyik családtagod megkérdezné mivan veled mostanában?

Figyelt kérdés
Nem tud rólam semmit, és nem is szeretném ha tudna.
2011. márc. 2. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmit hogy minden rendben, jól megy a munka/tanulás, de sokat kell dolgozni/tanulni, kevés a szabadidőd, de néha azért eljársz ide-oda. Valami olyasmi szöveget írnék, amibe nem lehet nagyon belekérdezgetni. Vagy, írnék valami teljesen mást, mint ami az aktuális helyzet, aztán higgyen amit akar..
2011. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól megy a suli, vmi könyvről írnék amit már régebben olvastam,jó hosszan,mi szeretnél lenni a nagy leszel(nem muszáj igazat(,olyat kell kiválasztani,amirŐl sok a rizsa. Ha van háziállatod akkor arról is.Illetve most volt a baleset a villamos megállóban-milyen gáz volt. Én ilyneket írnék.
2011. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon harmonikusan és kiegyensúlyozottan telnek a napjaim, teszem a dolgomat, csak ez a tél kissé kifáraszt, jó lenne már, ha tavaszodna.
2011. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit hogy

Köszönöm kérdésed jól. Épp most találtam magamnak egy új hobbit>na és innentől kezdve elkezdhetsz blablázni:d pl elkezdtél festeni, de még nem megy túl jól, impresszionista stílusban szeretnél megtanulni festeni, de nincs ötlet, stb stb.:D

És ezzel írhatsz egy egészen szép kis levelet, amitől ő sem sértődik meg, sőt barátságosnak (vagy unalmasnak:D) fog vélni, és szent a béke:)

2011. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól megvagyok, nincs semmi újság,te hogy vagy?
2011. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én szimplán annyit írnék neki, hogy köszönöm kérdésed, velem minden rendben. Élem a minennapi életemet, néha kisség nehéz a suli/munka, de azért időnként hagyok időt a szórakozásra is.


Ezzel végülis nem hazudsz, sablonos a szöveg és nem sok mindent árulsz el magadról. Max. annyit, hogy épp tanulsz vagy dolgozol:D

15/L

2011. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi különös és veled? :P velem mindenki ezt csinálja aki semmit nem akar az orromra kötni.A semmi pedig általában eléggé érzékelhető.Minek rizsázni neki ha ennyire rosszban vagytok?Amúgy lehet mesélni ezerféle dologról ami nem veled kapcsolatos de nyilván ha rólad érdeklődik annak nem fog különösebben örülni ha balesetekről meg a kutyádról írsz.:)
2011. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

köszönöm jól meg vagyok. az iskola meg az edzés lefoglal. nincs sok időm mert sokat kell tanulni, amikor van akkor pedig pihenek. lassan végzek, gyakorlat, tök jó lesz. csak most eléggé elfoglalt vagyok.


valami ilyesmit mondanék, ez hihető, válaszoltál is meg nem is.

2011. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én azt szoktam írni, hogy megy a suli, bár már várom a tavaszi szünetet, mert sokat kell tanulni... de egyébként megvagyok, hála a jó égnek nem voltam beteg. Kb. ennyit... :).
2011. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha megkérdik tőlem,hogy miújság csak annyit mondok,hogy élek.
2011. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!