Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám mért nem enged el sehova?

Anyám mért nem enged el sehova?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és még nem voltam bulizni, és még osztálykirándulásra is csak első középiskola évében mehettem.

Nincs semmi olyan dolog, ami ezt kifogásoltatná, és még tőle ezt a kicsit sem kapom meg, nem értem komolyan. Nem is beszél erről, csak ennyit, "majd", meg hasonlók.


16F


2011. febr. 5. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:

mi ez a semmi?? csak a buli meg a kirándulás?? mondjuk a kirándulás az gáz: S én mindig mentem általánosba is és örülök, mert életem legszebb élményei közé tartozik(veled egyidős vagyok).

mi az amit még nem enged?? kifejtenéd??

2011. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, én sem voltam még bulizni, és nem is vágyom :)
2011. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lépj fel keményebben.(Ne túl keményen.)Tisztelet tudóan. Okosan kell csinálni.Ha kemény vagy mit csinál?Olyan rosszat nem tud tenni.Nem vagy már gyerek.Mond neki azt ha nem enged el akkor is elmész.Ey kéreszkedésnél vessz össze vele 1-2 hétig csk ha muszáj akkor is durván válaszoljne nagyon durván csak úgy csipkedd.OLYAN ROSSZAT NEM TTUUDD TENNI.Nekem ez bevált.Csá.
2011. febr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj de ilyet mondani ,hogy vesszen össze az anyjával!!!!!!!!!!!!!!!!!!!én is anya vagyok és szerintem csak retteg az anyud ,hogy valami bajod történik.probálj vele valamilyen kompromisszumot kötni,mutasd be a barátaidat ,hozd össze a barátaid szüleivel és szerintem ha azt látja ,hogy megbizható vagy és a barátaid is azok nem lesz semmi gond
2011. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Szerinted van egyáltalán barátom így, szinte nem mehetek sehova, csak az sikolába?
2011. febr. 6. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:

: S szerintem félt...a külvilágtól xd meg a rossz társaságtól..és most hiába fogod mondani h. úgy sem keveredsz bele ilyenekbe,ő nem hiszi el és neki kell megmagyarázni..

Amugy nem tudom..én a féltésre tippelnék hát mi más..O.o

Ha elfogadható a tanulmányi eredményed is..

2011. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!